Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

İlk defa sosyal medya da fark attı! İşte ilk anket! Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu?

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı neredeyse Cumhurbaşkanlığı kadar önemli görülüyor. Siyasi çatışmaların ve siyasette yükselmenin en büyük rolü olan İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adaylığı için ilk anket yayınlandı. İlk defa sosyal medya da o isim fark attı!

İBB başkan adaylığı yarışı başlıyor!

İstanul Büyükşehir Belediye başkan adaylığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Murat Kurum’un ismini açıklaması ardından İStanbul için Ekrem İmamoğlu’nun rakibi belli oldu. Aylar öncesinde ben rakibimi biliyorum diyen İmamoğlu, Kurum’un açıklanması ardından biliyorum dedi. Şimdi gözler Mart ayında yapılacak seçime çevrilmiş durumda! Peki ilk ankette kim önde? Murat Kurum mu Ekrem İmamoğlu mı önde?

X’te bile fark attı!

Seçim Twitter’da yapılsa %70’le iktadara muhalefet gelir esintisi ilk defa son buldu. En çok kullanılan X adresinden ilk seçim anketi yapıldı. Ekrem İmamoğlu’nun sosyal medya etkisiyle fark atması beklenirken ezici bir üstünlük ortaya çıktı!

İstanbul’da iki aday arasında kalsaydınız kime oy verirdiniz?

İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’na mı Murat Kurum’a mı oy verirsiniz diye yapılan ankette 178.818 kişi oy kullandı. Murat Kurum oyların %61,6’sını alarak rekor kırdı. Ekrem İmamoğlu ise %38,4’te kaldı.

Kale olarak lanse edilen sosyal medya twitter’da Murat Kurum’un bu kadar oy alması seçimi neler oluyor yorumlarını beraberinde getirdi. İstanbul el mi değiştirecek merak ediliyor.

İlk anketler önemli!

Sosyal medyada Murat Kurum’un bu kadar fark atması, anketlerde ne çıkacağını merak ettiriyor. Anketler 5 bin – 10 bin Kişi arasında yapılıp sonuçlar veriliyor. Ancak X’te 178 bin kişinin katıldığı ankette Murat Kurum sonucu beklenmiyordu. Şimdi gözler Anket şirketlerine çevrilmiş durumda.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]