Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

İndirim Listesinde Ayçiçek Yağı, Pirinç, Nohut Var… Tarım Kredi market indirimlerinde son günler

Yayınlanma:
ABONE OL

Tarım Kredi marketlerindeki indirim için son günler. 5 litre ayçiçek yağını 100 TL’nin altına almak isteyenler elini çabuk tutuyor.

Tarım Kredi Kooperatif marketleri, temel gıda ürünlerinde vatandaşlara cazip indirimler sunarak dikkat çekiyor. 6 Ocak 2024 tarihinde başlayan ve 12 Ocak 2024 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya, birçok gıda ürününde uygun fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı sağlıyor.

Ayçiçek Yağında Süper İndirim Var

Bu kampanya kapsamında, ayçiçek yağından yoğurda, baklagillerden salça ve sucuğa kadar birçok ürün indirimli fiyatlarla sunuluyor. Özellikle ayçiçek yağı, 39,50 TL gibi cazip bir fiyata düşürüldü. Ayrıca, 900 gram Tarım Kredi süzme yoğurdu da 55 TL’ye indirildi.

Aktüel Katalog Detayları

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinin 6 – 12 Ocak 2024 tarihleri arasındaki aktüel katalogunda, daha pek çok üründe indirimler mevcut. İndirimli ürünler ve fiyatları şu şekilde:

Fasülye: 59,90 TL
Pirinç: 38 TL
Nohut: 38,50 TL
Anadolu domates salçası: 36,90 TL
Kırmızı mercimek: 32,90 TL
Tarhana: 39,90 TL
Tarım Kredi fermante kasap sucuk: 133,90 TL
Tarım Kredi tatlı biber salçası: 66,90 TL
Tarım Kredi bohça mantı: 25,90 TL

Bu ürünlerin yanı sıra, turşu ve nar ekşisi gibi ürünlerde de indirim fırsatları sunuluyor. Kampanya, bazı ürünlerde %16’ya varan indirimler ve “bir alana ikinci ürün %50 indirim” gibi çeşitli promosyonları içeriyor. Tarım Kredi Kooperatif marketlerindeki bu indirimler, temel gıda maddelerine ihtiyaç duyan vatandaşlar için önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Kampanya süresince, vatandaşlar bu indirimlerden yararlanarak bütçelerine katkıda bulunabilirler. İndirimlerin sadece belirli bir süre için geçerli olduğunu unutmamak önemli.

Tarım Kredi Kooperatif marketleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile tüketicilere kaliteli ve ekonomik alışveriş imkanı sunuyor. Bu indirim kampanyası, özellikle ekonomik zorluklar yaşayan vatandaşlar için önemli bir avantaj sağlamakta ve Tarım Kredi Kooperatiflerinin topluma katkısını göstermektedir. Bu fırsatları değerlendirmek isteyen vatandaşların, 12 Ocak’a kadar en yakın Tarım Kredi Kooperatif market şubesine uğramaları önerilir.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]