Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Atatürk’e ve Fethi Sekin’e hakaret eden Moumad Shakorr kim? Yunus Bildirir Tutuklandı mı?

Yayınlanma:
ABONE OL

Zafer Partisi başkanı Ümit Özdağ, X adresinden yaptığı açıklamada, Atatürk ve şehit Fethi Sekin’in mezarına hakaretler savuran Moumad Shakorr’un tutuklanması gerektiğini ifade etti!

Ümit Özdağ duyurdu!

Ümit Özdağ X adresinden, “Hesabın Kullanıcı Adı moumad.shakorr Cumhuriyet Savcıları devletimizin kurucusuna hakaret eden, şehidimize küfreden ve bir başka şehidimizin mezarına idrarını yapan bu mahluka. gerekeni yapacaktır.” açıklaması yaptı.

İnstagram’da paylaşım yapmaya başladı!

Twitter adresi askıya alınan Moumad Shakorr instagram adresinden paylaşım yapmaya devam ediyor.

Dünden beri instagram paylaşımlarından şehit Fethi Sekin’e hakaret ve mezarına terbiyesizlik yapan Shakorr’un abisinin gözaltına alındığı ancak kendisinin dışarda olduğunu duyurdu. Ümit Özdağ paylaşımı sonrası Moumad Shakorr’un da gözaltına alınması bekleniyor.

Moumad Shakorr kim?

Moumad Shakor isminde olan İstanbul’da yaşayan kişinin, Abdul Shakor’un kardeşi olduğu ve Shakor ailesi olarak kendini tanıttığı biliniyor.

4 video paylaşan Moumad Shakor’un Fethi Sekin videosu, şehit mezarına işemesi ve Atatürk’e defalarca küfür etmesiyle Türkiye tutuklanmasını bekliyor.

Gerçek bilgileri de ortaya çıktı! Atatürk’e hakaret eden şahsın Yunus Bildirir isminde olduğu ve Osmaniye’de yaşadığı öğrenildi. Şahsın 2003 doğumlu olduğu öğrenildi.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]