Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Meteoroloji 21 ile kar uyarısı! 10 il 25 Aralık pazartesi kar tatili bekliyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji 21 ile son dakika kar, fırtına ve yağmur uyarısı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü 21 il için uyarı yaptı. Meteoroloji uyarı sonrası 10 ilde 25 Aralık pazartesi kar tatili haberi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 21 il için sarı alarm uyarısı verdi. Toplam 10 il kar tatili haberi bekliyor. 25 Aralık pazartesi okullar tatil edildi mi? Hangi illerde okulların tatil olması bekleniyor?

Meteoroloji Kastamonu, Kars, Van, Muş ve Hakkari için 1 1,5 metre kar nedeniyle yolların ulaşıma kapanması öğrencilere kar tatili haberi var mı sorusuna yanıt arıyor.

21 Kente sarı uyarı verildi!

Meteoroloji bu gece için Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Bolu, Çankırı, Erzurum, Giresun, Hakkari, Kars, Kastamonu, Muş, Rize, Sinop, Trabzon, Van, Zonguldak, Bartın, Ardahan, Karabük, Düzce sarı alarm verdi.

Sıcaklık 5-6 derece düşecek!

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere sabah saatlerinde günlük gülistanlık bir hava var. Ancak Doğu Anadolu bölgesinde ve Karadeniz bölgesinde sıcaklık 5-6 derece birden düşecek. Öğlene kadar Sakarya, Kastamonu, Bolu, Sinop ve Samsun, öğleden sonra Trabzon, Ordu, Rize ve Artvin yağmur ve iç kesimde kar uyarısı yapıldı.

Van, Hakkari, Bitlis ve Muş kar tatili haberi bekliyor! 25 Aralık kar tatili var mı?

Van’da 272 olmak üzere Bitlis, Muş ve Hakkari’de 472 köy ve mezranın yolu kapandı. Van’da etkili olan kar yağışı 272 yerleşim birimini kapandı. Beyaza bürünen kent merkezi için Valilik henüz kar tatili açıklaması yapmadı.

Hakkari’de 32 köy ve 112 mezra yolu kapandı. Karayolları Genel Müdürlüğü yoğun kar nedeniyle yolu açmaya ve kar küreme çalışmasını sürdürüyor.

Aynı şekilde Bitlis e Muş’ta 15 köy yolunun kapandığını duyurdu.

10 il için 25 Aralık pazartesi kar tatili haberi gelebilir!

25 Aralık pazartesi günü için 10 ilde okullar tatil verilebilir.Aralık ayının ve yılın son haftasında 10 ilde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil olabilir. İşte o iller:

Van

Hakkari

Muş

Bitlis

Kars

Çankırı

Bartın

Zonguldak

Iğdır

Siirt

25 Aralık Okullar tatil edilebilir!

10 il için Valiliklerden öğrenciler kar tatili haberi bekliyor. Ancak henüz resmi bir tatil haberi gelmedi.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]