Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Pazartesi kar tatili geliyor! Meteoroloji o illeri uyardı! Yoğun kar yağışı bekleniyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Pazartesi günü kar tatili haberlerini öğrenciler merakla bekleniyor. Meteoroloji o illeri uyardı. Yoğun kar yağışı gelecek diyerek o illere uyarı geldi. İstanbul için ise kar haberlerine inanmayın diyen Meteoroloji, Ankara için kar uyarısı yaptı!

Soğuk hava etkili oluyor!

Ülkemize giriş yapan soğuk ve yağışlı hava vatandaşlara uyarı gerektirdi. İstanbul için 38 saat sürecek yağış gerçek olmazken, yağmur uyarısı yenilendi. Ankara içinse yine kar yağışı uyarısı yapıldı. Meteoroloji yoğun kar yağışı diyerek dikkat edin uyarısı yaptı.

Milyonlarca öğrenci yoğun kar yağışı nedeniyle pazartesi günü kar tatili haberi bekliyor. Uzmanlar pazartesi günü kar tatili olabilecek illeri uyardı.

Ankara’ya kar geliyor!

Ankara için atmosfer kar uyarısı veriyor. 26 Kasımda ilk kar yağışı gören Ankara yine kar uyarısı yapıldı. Ankara’da 17 Aralık pazar günü kar yağışı uyarısı yapıldı. Hafif kar yağışı uyarısı verilen Ankara’da okullar tatil olacak mı merak ediliyor.

Ankara’da Sirus bulutları görülmeye başladı. İkindi vakti Ankara şiddetli yağmur yağacak. Ankara’da Beyazdan griye dönen hava yoğun yağmurun habericisi.

Ankara’da 16 Aralık bugün ise ikindi saatlerinde yoğun yağmura teslim olacak. Bugün yağmur uyarısı verilen Ankara yarın kara doyacak.

İstanbul’da kar yok! 

İstanbul için Meteoroloji Genel Müdürlüğü kar yağmayacak haberini duyurdu. İstanbul’da yağmur geceye kadar devam edeceği bildirildi. İstanbul’da kar yok ve okul tatili de görünmüyor.

Meteroloji Genel Müdürlüğü İstanbul’da şehir merkezine en az 10 gün daha kar yağmayacağını duyurdu.

Kırklareli kara doyacak!

Dereköy Kırklareli yolu yoğun kar yağışı etkili oluyor. Kırklareli’de kar yağışının pazar günü de devam etmesi bekleniyor. Pazartesi kar tatili olabilecek iller arasında Kırklareli bulunuyor.

Edirne’e kara teslim oldu!

Edirne beyaza büründü. Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava Edirne’de etkili oluyor. Lalapaşa ilçesi başta olmak üzere Edirne’nin bir çok yerine kar yağışı sürecek. Pazartesi Edirne’de okulların tatil olması mümkün.

İzmir dikkat! Yoğun yağmur ve sel riski!

İzmir bugün yağmura doğyacak. İzmir’de 13:00 ile 15:00 arasında şiddetli yağmur uyarısı verildi. İzmirli vatandaşlara dışarı çıkmayın uyarısı yapıldı. İzmir’de 1 saat içerisinde su baskınları olabileceği konusunda uyarıldı.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]