Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Bankalarda sorun mu var? EFT yapmak isteyenler dikkat!

Yayınlanma:
ABONE OL

Son dakika Bankalardan problem mi var? Bankalarda sorun mu var? 15 aralık cuma günü vatandaşlar EFT yapamadıklarını dile getiriliyor. Bankalar arasında EFT yapmak isteyenler EFT işlemleri gerçekleşmiyor. Peki ne oldu? EFT neden geçmiyor?

Bankalarda sorun mu var?

15 Aralık cuma günü sabah saatleri itibariyle Bankalarda problem var. Bankalardan EFT yapmak isteyen vatandaşlar EFT işlemlerini gerçekleştiremediğini ifade ediyor.

Bankalar arasında EFT sorunu!

An itibariyle bankalar arası EFT problemi yaşanıyor. Vatandaşlar EFT işlemlerin gerçekleşmediğini ifade ediyordu. Aldığımız bilgiye göre Bankalar’dan EFT yapmak isteyen vatandaşlar gecikme yaşıyor. İşlem eskiden biraz uzun sürüyor. Problemin kısa sürede geçmesi bekleniyor.

EFT sabahtan beri yok!

Bankalar arası problem nedeniyle bazı kullanıcıların sabahtan beri EFT işlemi yapamadığı öğrenildi. Yüksek miktarlarda EFT biraz geç olsa da gerçekleştiği belirtilirken, küçük miktarlarda Bankalar EFT işlemleri tamamlayamadığı aktarıldı.

Türkiye’de hemen hemen tüm bankalar EFT problemi yaşıyor. EFT sorununun çözümü için vatandaşlara öğleden sonra tamamen düzeleceği açıklaması geldi.

Bekleyen EFT uyarısı geldi!

Karşı tarafa para gönderdiğinizde EFT işlemi için dekont veriliyordu. Bazı bankalar dekont da veremiyor. Dekonta uyarı olarak bekleyen EFT uyarısı yapılıyor.

EFT işlemi ne kadar sürer?

Normalde EFT işlemleri 3 dakika ile 10 dakika arasında gerçekleşiyor. Ancak  bugün bankalar EFT problemi nedeniyle 2-3 saat içinde gerçekleştirmeye çalışıyor.

Yapı kredi bankası, Akbank, Ziraat Bankası EFT problemi yaşıyor!

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]