Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Meteorolojiden öğrencilere güzel haber Kar geliyor! Okullar o tarihte tatil olabilir

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteorolojiden peş peşe uyarılar geldi. Kar için tarih veren Meteroloji öğrencilere güzel haberi verdi. Perşembe günü Aralık ayının en sıcak günü olmasına rağmen, o tarihte kar geliyor. Öğrenciler için Okulların tatil olması muhtemel bir tarih verildi.

Meteoroloji uyardı!

Meteoroloji genel Müdürlüğü kar tarihi verdi. Ülkemizde havanın bir açık bir yağışlı olması sonrası Meteoroloji’den peş peşe uyarılar geldi. Perşembe günü Aralık ayının en sıcak günü olacak ve hava sıcaklığı 17 dereceleri bulacak. Ancak perşembe günü sizi aldatmasın. Ülkemize gelecek yeni bir soğuk hava için tarih verildi. Hafta sonu gelecek yağışlar okulları tatil ettirecek cinsten!

Son dakika bu havalara dikkat!

Havanın bir sıcak bir soğuk olması hava kirliliğini üst düzeye çekiyor. Başta İstanbul olmak üzere bir çok ilde hava kirliliği çok fazla. Perşembe günü 17 derece olacak hava pazar günü 4 dereceye kadar düşecek. Vatandaşlara ani hava değişim için, boğaz ağrısı, öksürük, baş ağrısı, halsizlik, bitkinlik, yaprınmışlık ve bezmişlik hissi konusunda uyarıldı. Hava kirliği 5 gün içerisinde ne yüksek seviyeye çıkacağı öğrenildi.

Kış mevsiminin başlamasına 9 gün kaldı!

Türkiye kış mevsimi henüz başlamadı. Türkiye’ye kış 21 aralık tarihinde geliyor. 9 gün kalan kış mevsimi 5 gün erken geliyor ve kar yağışı başlıyor.

Ilık havanın etkisine giriyoruz!

Türkiye için Meteroloji Genel müdürlüğü ılık havanın etkisine gireceği açıkladı. Perşembe günü aralık ayının en ılık ayı yaşanacak. İstanbul 17 derece, İzmir 19 derece ve Antalya 21 dereceyi görecek.

Cuma günü yağışlı hava!

Türkiye için cuma günü yeni bir yağışlı hava duyuruldu. Perşembe günü ne kadar sıcak olursa olsun, cuma günü Türkiye yağmura doyacak. Tüm Türkiye için cuma günü yağış uyarısı yapıldı.

Hafta sonu soğuk havaya geçiyoruz!

ılık hava ve yağışlı hava sonrası Türkiye hafta sonu Soğuk hava etkili olacak. Bir çok ilimizde kar yağışlarının görüleceği pazar günü için Meteoroloji Genel Müdürlüğü kar uyarısında bulundu.

Hafta sonu sıcaklık 4-5 derece!

Meteoroloji genel müdürlüğü, hafta sonu soğuk hava dalgasının Türkiye giriş yapacağını açıklayarak, hafta sonu sıcaklığın 4-5 dereceye kadar düşeceği, Megakentin yüksek ve karasal kesinlerinde kar görüleceği duyuruldu.

Türkiye bir çok ilinden etkili olacak kar yağışı sonrası Pazartesi günü okullar kar tatili haberi gelebileceği konuşuluyor. Pazar günü tüm Türkiye’de yağacak kar sonrası öğrencileri pazartesi kar tatili bekliyor olabilir!

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]