Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Son Dakika Cumhur İttifakı İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye başkanları belirlendi iddiası!

Yayınlanma:
ABONE OL

Son Dakika Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan’ın 45+1 tartışmaları sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı belirlendiği iddia edildi. Özellikle sosyal medyadan adayların mesaj verdiği dile getirilerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediye başkanları ilk sinyalleri verdiği iddia edildi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP genel başkanı Devlet Bahçeli Beştepe’de görüşme gerçekleştirdi. Ankara’daki zirvede İstanbul Belediye başkanı adayı ve Ankara Büyükşehir Belediye başkanı adaylarının belirlendiği iddia edildi.

50+1 tartışmalarında Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldırılması isabetli olur sözlerine DEvlet Bahçeli’den sert cevaplar gelmişti. Cumhur İttifakı çatırdıyor mu derken daha iyi bir hal aldığı ve Bahçeli’nin Erdoğan’ı ikna ettiği düşünüldü!

Beştepe’de gerçekleştirilen görüşme 1 saat sürdü. DEvlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan’ın 1 saat süren görüşmeleri sonrası Ankara ve İstanbul adaylarının netleştiği iddia edildi!

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Kurum iddiası!

Eski Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanı Murat Kurum’un İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı için Cumhur ittifağının adayı olacağı iddia edildi. Özellikle Erdoğan’ın seçim sloganı olan “Yeniden İstanbul” paylaşımını ilk atan isim olan Murat Kurum’la ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adaylığına yakın olduğu aktarıldı. Özellikle Türkiye depremde en büyük riskli bölge olan Marmara bölgesi için Murat Kurum’un özel çalışmalarıyla depremden korunmak için Murat Kurum sloganıyla duyurulacağı iddia edildi.

Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Ziya Seçluk iddiası!

Eski Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Cumhur ittifağının Ankara BŞB adayı olacağı iddia ediliyor. Hem Erdoğan hem Bahçeli parti kurullarında konuştuktan sonra iki ismi ilan edeceği düşünülüyor.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]