Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

İlayda Emir; Moda bir zırhtır..

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye’nin en başarılı moda tasarımcılarından biri olan İlayda Emir, bir çok farklı ülkede koleksiyonları ve tasarımları ilgi görmeye devam ediyor.

Takım elbise ve damatlık gibi özel gecelere yönelik kıyafetlerde tasarlayan Emir her yıl düzenlediği ve büyük ilgi gören defilelerinde önemli kreasyonlarını da sergiliyor.

Genç moda tasarımcısı ve çağdaş erkek modasının öncülerinden bir isim olan İlayda Emir İstanbul Hilton Kozyatagı Hotel’de düzenlenen güzellik yarışmasında yeni tasarımlarını da sergiledi..

Ünlü tasarımcı Emir; Bir Türk erkek giyim tarzını ispat etmek ve Türk erkek profili sunmak üzere çalışmalar yapmaya devam ediyorum.

Uluslararası pazarlardaki tasarım varlığımızı genişletmeye fazlasıyla devam ediyoruz.

Müşterilerden, Influencerlardan yazılı görsel ve Digital medyadan da giderek daha da fazla ilgi görüyoruz ve bunun için gerçekten mutluyuz.

Bununla birlikte, amacımız Markamı gerçek anlamda küresel bir marka haline getirmek.

Moda bir zırhtır, bu zırhın içinde de önce güven ve kalite yer almalıdır.

Tasarımlarımın da erkek koleksiyonlarında bu hissi vermesini istiyorum.

Çalışmalarım bittiğinde Türk erkek profiline ait bir figür oluşturmayı hedefliyorum; dedi.

Grand Of Model Türkiye’nin erkek finalistlerini de giydiren İlayda Emir yarışmada jüri üyesi olarak yer alırken güzelliği ve kıyafetiyle de geceye ayrı bir güzellik kattı.

İlayda Emir Asil Çağıl ve organizasyonu düzenleyen Duygu Yazıcı’ya da teşekkür etti.

İlgili Haberler

Eğitim
22 Mayıs 2024
Kitaplara Yansıyan Erzurum Sevdası

Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Halûk Harun Duman, son olarak Erzurum’u konu alan iki kitap yayımladı. Daha önceki yıllarda Erzurum Basın-Yayın Tarihi (2000), Erzurum Fıkraları ve Meşhur Nüktedanlar (2000) ve Gülen Dadaş (2000) isimli kitapları yayımlayan Halûk Harun Duman hocayla yeni kitapları üzerine renkli ve çok sıradışı bir söyleşi yaptık: Kenan Gülerci (KG): -Sayın […]

Basında Kadıköy
20 Mayıs 2024
Duman’ın “Erzurum’a Selam Söyle’nin ardından, “Kars’a Selam Söyle” kitabı yayınlandı

Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Erzurumlu Prof. Dr. Halûk Harun Duman, Erzurum’u konu alan iki kitapla birlikte bir de Kars’ı konu alan yeni bir kitap yayımladı. Kitaplar hakkında değerlendirme yapan Duman, “Çok zengin anılar ve tarihsel bilgiler içeren kitaplar her iki şehrin 1960-1985 yıllarına ışık tutan ilginç bilgilerden oluşuyor. Adeta şehrin gizli tarihi sayılabilecek kitaplarla hiç […]

Genel
20 Mayıs 2024
Mardin Basın Çalıştayı’nda Gazeteciliğin Olumsuz Etkilendiği Sebepler Konuşuldu

Gazeteciler, yeni başlattıkları Basın Platformu hareketiyle Mardin’de bir çalıştay düzenlediler. Mardin Yay Grand Oteli’de gerçekleşen Basın Platformu 2. Çalıştayı, Mardinli gazetecilerinde yer aldığı toplantıda, önemli sorunların masaya yatırılmasına ev sahipliği yaptı. Toplantıya katılan gazeteciler, gelişen teknoloji, ekonomik sıkıntılar ve sosyal medya etkisi gibi konuların basılı gazeteciliği nasıl etkilediğini derinlemesine ele aldılar. TEKNOLOJİ VE TÜKETİM ALIŞKANLIĞI […]

Yaşam
20 Mayıs 2024
20 – 26 Mayıs 2024 Astroloji haftalık yorum: 23 Mayıs Boğa, Aslan, Akrep, Kovalar Dikkat!

23 Mayıs haftanın en olumlu günü ancak Güneş ve Uranüs Transitleri Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını son derece olumsuz etkileyebilir. 26 Mayıs ise haftanın en düşük katsayılı günü olup bugünde Başak ve Balıklar Güneşden Aslan ve Kovalar Jüpiterden son derece olumsuz etkiler alabilirler. İşte Hafta boyu en çok konuşulacak transitler:   21 Mayıs Plüto (+5), […]