MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Akademi İstanbul ile Hayallerinize Uzak Kalmayın
Akademi İstanbul ile Hayallerinize Uzak Kalmayın


1911 yılından beri kurulu olan Akademi İstanbul Üniversitelerin ön lisans eğitimlerine eş değerde olan meslek edindirme kurslarıyla 2 yıllık sertifika programları düzenlemektedir.

 

Moda Tasarım Bölümü; Piraye Yüksel danışmanlığında

Sinema-TV Bölümü; Sonkan Damcıoğlu önderliğinde Murat Şenöy, Hakan Meriçliler, Yücel Kurtul, Emine Çaykara, Ali Gün, Cafer Gebetaş, Bahar Uyandıran, Nur Özgenalp,

İç Mimarlık Bölümü ; Selçuk Uçku önderliğinde, Bilgehan Taner ve Emre Akbaş

Reklamcılık Bölümü ; Betül Tüzemen önderliğinde Saadet Şimşek, Okan Sönmez, Yücel Kurtul,

Halkla İlişkiler ; Betül Tüzemen, Özkan Kaymak, Saadet Şimşek, Okan Sönmez

 

Akademi İstanbul Yaz Ayları’nda üniversite öğrencilerinin kendilerini geliştirebilmesi için bünyesinde Medya Okulu açıyor!

 

Dünyanın en iyi 100 sayfa tasarım editöründen biri olan Cahit  Özbay önderliğinde açılacak olan kurslar 4 ayrı daldan oluşmaktadır. Ortalama 3-4 aydan oluşan kurslar  Magazin Gazeteciliği (Birkan Demir Çalışkan), Sayfa Tasarım Editörlüğü (Cahit Özbay), TV Haberciliği ve Spikerliği (Yasemin Altuğ), Spor Gazeteciliği’nden oluşmaktadır.

 

Akademi İstanbul’un dil kurslarını  %70’ini değişim programına katılan öğrenciler oluşturmaktadır.

 

Bu yıl özellikle öğrenci değişim programı (Erasmus) ile ilgili gelen üniversite öğrencileri İspanyolca başta olmak üzere Fransızca dil kurslarına oldukça fazla ilgi duymaktadır.

 

Özgeçmişiniz ile Farklılık Yaratın!

Hızlandırılmış eğitimler ile  yine kendini akademik olarak geliştirmek ve iş hayatına hazırlanırken tam donanımlı olmak isteyen tüm öğrenciler için 2-3 aylık Saadet Şimşek önderliğinde İnsan Kaynakları ve Reklamcılık sertifika programları Betül Tüzemen (İmago Reklamcılık) önderliğinde gerçekleşmektedir.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimi almış olan öğrenciler staj ve performansa göre iş imkanı sunulması sebebiyle yaz ayında açılacak olan kurslara katılmayı tercih ediyorlar.

Kendinizi de Unutmayın !

Yoğun sınav temposundan bunalan ve yaz aylarını kendi özel zevkleri doğrultusunda değerlendirmek isteyen öğrencilere ortalama 1-2 aylık Fotoğrafçılık, Karikatür (Gırgır’ın yaratıcısı Sarkis Paçacı), Konuşma Sanatı ve Diksiyon (Kazım Akşar, Duygu Canbaş) ve Resim (Selçuk Uçku) gibi hobi kurslarını öneriyoruz. Fotoğrafçılık kurslarına katılan kursiyerler oluşturdukları sosyal grupları ile çıktıkları dış mekan çekimleri ve katıldıkları moda çekimlerinin sonunda profesyonel fotoğrafçılık kursuna da devam ediyorlar.

 

Akademi İstanbul Mezunları;

Pahsan Yılmazel, Hayko Cepkin, Ezgi Mola, Gökçe Bahadır, Gökhan Özen, Emrah Elçiboğa, İpek Banu Kılar, Orçun Benli, Didem Gerdanerli Moda Tasarım bölümü Mezunu (D&G), Emel Çölgeçen, Burcu Canbaş (Group MP3), Selen Uçer, Özlem Karataş, Kerem Topuz, Genco Çağlar, Serkan Keskin, Sinan Çalışkanoğlu (Türk Malı), Zeynep Aksungar (Mücevher Kutusu), Murat Ünalmış, Kerem Topuz, Öykü Kılıçaslan, Vartan Ohannesyan, Pınar Çağlar Gençtürk, Erkan Venedik, Murat Cem Ergül.

 

Yaz Dönemi Boyunca  Tam Zamanlı Programlarımıza Kayıtlarınızda  12 Taksit  Fırsatını Kaçırmayın!

 

 

 

Ayrıntılı bilgi almak için

http://www.akademiistanbul.com

 

İstiklal Caddesi Büyükparmakkapı Sok. No:1 Beyoğlu / İSTANBUL

Tel : 0 212 243 46 22  –  0 212 243 46 33  – 0 212 243 46 62

Mobil : 0 530 510 36 86

Galeri
📆 05 Temmuz 2010 Pazartesi 14:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR