MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Flaş, Gezi-Alışveriş » Electro World’ün Hızına Yetişilmiyor
Electro World’ün Hızına Yetişilmiyor


Elektronik mağazacılık alanına getirdiği dinamizm ile farklılaşan Electro World’ün İstanbul’daki 5. mağazası Bostancı’da, Ankara’daki 3. mağazası ise Gordion AVM’de 17 Eylül 2009 günü saat 06.00’da açılıyor. Değişik ürün gruplarında belirlenen inanılmaz indirimler ve fırsatlarla gerçekleşecek açılışlara İstanbul ve Ankaralı elektronik tutkunlarının büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

En yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturan Electro World’ün, İstanbul’daki 5. mağazası 2 bin 500 metrekarelik bir alanda Bostancı’da, Ankara’daki 3. mağazası ise 3 bin metrekarelik bir alanda Gordion AVM’de 17 Eylül 2009 günü saat 06:00’da açılıyor. Bu açılışlarla birlikte Electro World’ün Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısı da 10’a ulaşıyor.

2009 yılına mevcut satış alanını 40 bin metrekareye çıkarma hedefiyle giren Electro World, yeni mağaza yatırımları ile bu hedefine hızla yaklaşıyor.

Electro World Hakkında

Avrupa’nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc’nin (DSGi) markası olan uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, Türkiye’de DSGi/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile faaliyet gösteriyor. Telekomünikasyon ürünleri, bilgisayar yazılım ve donanımı, beyaz eşya, tüketici elektroniği, küçük ev aletleri, mutfak ekipmanları ve çeşitli aksesuarlar gibi pek çok kategoride sayısız ürün ile elektronik mağazacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren Electro World, elektronik perakende mağazacılığında çok kanallı (multi-channel) yaklaşım, uygun fiyat ve müşterilerine satış sonrası hizmetler kapsamında geniş bir paket sunuyor.

Electro World’ün bağlı olduğu DSGi, 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 28 ülkeye yayılmış 1200’ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. DSGi, büyüme stratejisini elektrikli ürünler perakendeciliğinde uzmanlık, geniş ürün yelpazesi ve marka seçeneği ile büyük satış alanlarında hizmet verme, karlılık potansiyeli olan pazarlara açılarak büyüme, bulunulan pazarlarda en düşük maliyetli operasyonel yapıya sahip olma gibi noktalar üzerine kuruyor. DSGi’ın perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda’da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa, Yunanistan ve Türkiye’de Electro World, Norveç’te Elkjøp, İsveç’te El Giganten, İtalya’da UniEuro, Yunanistan’da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç’te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor.

📆 17 Eylül 2009 Perşembe 10:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR