MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Toplum » Uçurtma Müzesi sömestr tatilinde de çalışmalarına devam ediyor
Uçurtma Müzesi sömestr tatilinde de çalışmalarına devam ediyor


 

Sömestr’da eğlenceli aktiviteler Uçurtma Müzesinde

Sömestr tatili yaklaştı.Soğuk kış günlerinde sömestr tatilinde evde oturmak veya AVM’lerde vakit geçirmek yerine eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Üsküdar’daki Uçurtma Müzesi’de bu aktiviteler için iyi bir seçenek

 

Küçük büyük herkesin çok sevdiği oyuncaklar arasında yer alan uçurtmanın bir de müzesi var.Dünyanın 33 ülkesinden toplanmış 2700 parçadan oluşturulmuş koleksiyon görülmeye değer.

Üsküdar Belediyesi Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesinde tamamen tiyatral anlatımla, interaktif bir iletişim diliyle gerçekleştirilen programda sadece çocuklar değil, yetişkinlerde çok mutlu oluyor.

Çin’den gelen ejderhalar, Amerika’dan gelen ahtapot, Malezya’dan gelen birbirinden harika uçurtmalar, Japonlar, Koreliler, Endonezyalılar ve daha pek çok ülkenin uçurtmaları oldukça eğlenceli bir sunumla ziyaretçilerini bekliyor.

 

3 Yaş ve üzerindeki tüm katılımcılara açık olan müze içinde yer alan uçurtma okulunun atölyelerinde ise isteyenler çalışmalara katılarak rengârenk kâğıtlardan kendi uçurtmasını yapabilmektedir. Uçurtma eğitmenleri tüm çalışma boyunca destek vermektedir.

 

Tüm mesai günleri 09.00 – 17.00 arası açık olan müzeye giriş ücretsizdir, atölye çalışmasına katılmak isteyenlerden ise sadece uçurtma malzemeleri için 18.00 TL talep edilmektedir.

Programlara katılım için randevu alınmasını özellikle öneriyoruz.

📆 18 Ocak 2018 Perşembe 13:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR