MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Ataşehir’in ilk çocuk belediye başkanı, temiz çevre istedi…
Ataşehir’in ilk çocuk belediye başkanı, temiz çevre istedi…


Ataşehir’in ilk çocuk Belediye Başkanı Sena Esmeray, “Her mahalleye bir Ataevi projesi’nin kısa sürede tamamlansını” istedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Ataşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Aydın Doğan İlköğretim Okulu öğrencilerinden Sena Esmeray oturdu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Aydın Doğan İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti. Ziyaret esnasında öğretmen ve öğrencilerle 23 Nisan’ın anlam ve önemi üzerine sohbet eden Başkan Battal İlgezdi, koltuğunu sembolik olarak ilköğretim dördüncü sınıf öğrencisi Sena Esmeray’a devretti. Başkanlık koltuğuna oturan minik öğrenci, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Ali Çağnış’ı telefonla arayarak, bütün okulların baştan aşağı temizlenmesini istedi. Ataşehir’in bir günlüğüne Belediye Başkanı olan minik öğrenci daha sonra Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’den, Ataşehir’deki bütün okullara spor salonları yapılmasını, Ataevlerinin sayısının hızla artırılmasını ve park sayısının çoğaltılmasını istedi.

 

Öğretmen ve öğrencilerin sorunlarını dinleyen Başkan Battal İlgezdi’de Ataşehir Belediyesi olarak yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Ziyaret sonrası minik öğrencilere hediyeler sunan Başkan İlgezdi, öğrencilerden eğitim ve öğretim hayatlarında çok başarılı olmalarını, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkmalarını ve gelecekte devletin yönetim kademelerinde görev almak için hazır olmalarını istedi. Ataşehir Belediyesi olarak her zaman eğitime ve genç nesillere önem verdiklerini belirten Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Galeri
📆 22 Nisan 2010 Perşembe 16:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR