MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Göztepe, Toplum » Anatürkler eğitim hizmetleri …
Anatürkler eğitim hizmetleri …


Anatürkler  2008’den bu yana sürdürdüğü  ücretsiz eğitim-öğretim çalışmalarının  yanı sıra;  Mart 2010 itibariyle, ortaöğretim (SBS) ve yüksek öğretim (YGS-LYS) e geçiş sınavları için “Profesyonel Sınav Danışmanlığı” hizmetlerini de  başlatmış bulunuyor. Seçkin,  deneyimli öğretmenleri ve   psikolojik danışmanları  tarafından yürütülen çalışmaları;

  • Birebir Çalışma (Özel Destek, Destek Paketleri)
  • Paylaşarak Çalışma ( 4 Kişilik/8 Kişilik Sınıflar)

Şeklinde planlanmış olarak  devam etmektedir. ..

Neden sınav danışmanlığı

Sınav süreci bir maraton gibidir. Her öğrencinin kendi temposunu bulması, temposunu sınav gününe kadar en üst seviyeye getirmesi ve yakaladığı bu tempoyu sınavda en iyi şekilde sürdürmesi gerekir. Bu nedenle; Profesyonel Sınav Danışmanlığı’nda ilk adım öğrenciyi tanımaktır. Bu da bireysel görüşmelerle başlar. Bu görüşmeler ve ayrıntılı bir analiz süreci bize, öğrenci hakkında gerekli bilgileri sağlar ve öğrenciyi yönlendirme konusunda yardımcı olur. 2010-2011 eğitim yılı için kayıt yaptıran her öğrenciye yıl boyu 10 adet, ailesine de 3 adet psikolojik danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak verilmekte.


Anatürkler nedir ???

Anatürkler; bir sosyal sorumluluk projesidir. Amacı ise  öğretenler ve öğrenenleri,  bilgiyi paylaşıma açanları bir araya getirebilmektir.

Bilginin olabildiğince çeşitli seviyelerde paylaşılması, aktarılması amacıyla hazırlanan www.temelim.org ve www.kavramsitesi.org adlı internet sitesi ile   sürekli ve ücretsiz eğitim vermekte. Bu sitelerde; Öğretim Programı (müfredat: ilk ve ortaöğretim), Yaşam Boyu Eğitim Öğretim, T-Yoklama, “Öğrenciler Kendinizi Sınamaya Var mısınız?”, Her Yönüyle Atatürk, Bilimde Neler Oluyor, Özgürlüğe Uyanış (E-Kütüphane-NUTUK) başlıklarıyla bilgiyi sürekli ve açık hale getirmeye çalışıyor Anatürkler . Aynı zamanda eğitim siteleri , 23.01.2010 itibariyle 59 ülke 487 şehirden izlenmektedir.

Bütünsel bir çalışma olması düşüncesiyle projelerini  yürütebilmek amacıyla Anatürkler merkezinde  Bireysel Psikolojik Danışmanlık, Kurumsal Danışmanlık hizmetleri de vermekte  . Aynı zamanda  bu Proje ; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nin 2009 yılı “Yurt İçi Fuar Katılımında Kadın Girişimcilerin Desteklenmesi Projesi” ni  de kazanmıştır.

Nitekim Anatürkler ,  Eğitim ve danışmanlık  sınavlara   hazırlık sürecinde   Eğitimden psikolojik danışmanlığa  bütünsel bir çalışmayı   prensip  kılıyor ,  bu prensibiyle şüphesiz  başarıyı esas kılıyor ..

Şimdi:

SBS – YGS – LYS‘de yeni tercihiniz:  ANATÜRKLER EĞİTİM & DANIŞMANLIK olmalıdır, diyoruz.

İletişim:

Bağdat Caddesi İL-ÖR Apt. No: 258 K:3 D:6 Göztepe-Kadıköy/İstanbul
Tel : 0216 467 83 19    –    Faks : 0216 467 83 18

Sunay TÜFEKÇİ

📆 02 Nisan 2010 Cuma 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR