MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Ataşehir’de Fırınlara Gece Baskını ..!
Ataşehir’de Fırınlara Gece Baskını ..!


Ataşehir Belediyesi Sağlık, Zabıta ve Veteriner İşleri Müdürlükleri ilçede ki 74 fırını denetledi. Hijyen ve ruhsat denetiminde eksikleri bulunan işyerleri hakkında ihtar zaptı tutuldu, eksiklerin giderilmesi için 15 gün süre verildi.

Ataşehir’de sağlıklı yaşam için özellikle gıda maddeleri satan ve üreten işyerlerine yönelik Ataşehir Belediyesi’nin denetimleri hız kesmeden devam ediyor. Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdür Vekili Gamze Akkuş İlgezdi, Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya ve Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt’un da katıldığı denetimlerde özellikle ilçe sınırları içinde ki fırınlarda kontroller yapıldı. Ataşehir’de ekmek ve diğer unlu ürünler üreten 74 işyerinde ruhsat ve işyerinin hijyenik koşullara uyup uymadığı incelendi. Denetlenen işyerlerinde ruhsatlarında eksiklikler bulunanlar ile hijyenik koşullara uymayan işyerlerine ihtar zaptı tutuldu ve eksikliklerin giderilmesi için 15 gün süre verildi.

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehirlillerin sağlıklı bir ortamda üretilen gıdaları tüketmelerini sağlamak için gerekli tüm önlemlerin alınacağını gereken üretim yapan gerekse satan tüm işyerlerinin aralıksız denetleneceğini açıkladı. Başkan Battal İlgezdi, sağlıklı bir çevrede sağlıklı yaşayabilmenin koşullarının hiç kimseye ödün vermeden sağlanacağını vurguladı.

Galeri
📆 29 Mart 2010 Pazartesi 09:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR