MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Koşuyolu, Politika, Toplum » CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Bülent Kerimoğlu Kimdir
CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Bülent Kerimoğlu Kimdir


Önce CHP Bakırköy’den aday olan sonra adaylığı Kadıköy’e kaydırılan Bülent Kerimoğlu Kimdir, CHP Kadıköy Belediye Başkan adayı Bülent Kermioğlu ve kariyeri

 

CHP’de uzun süredir beklenen İstanbul ilçe adayları tamamen belirlendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Parti Meclisi (PM) toplantısı öncesi toplanan Merkez Yönetim Kurulu’nun (MYK) İstanbul’un bazı ilçelerinin belediye başkan adaylarının belirlendiği bölümünde “Beşiktaş” tartışması yaşandı Bülent Kerimoğlu Kadıköy Belediye Başkanlığı’na CHP’den aday gösterildi.

 

Bülent Kerimoğlu Kimdir?

Bülent KERİMOĞLU, 1970 Ardahan – Damal doğumlu, ilk orta ve lise öğrenimini Ankara ‘ da tamamladıktan sonra 1985–1991 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru olarak mezun oldu.

Bülent KERİMOĞLU, 1970 Ardahan – Damal doğumlu, ilk orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1985–1991 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Tıp Doktoru olarak mezun oldu.

Bülent KERİMOĞLU, 1992–1997 yılları arasında İstanbul Yedikule Göğüs Cerrahisi ve Koşuyolu Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi’nde ihtisas yaptı. Asistanlık döneminde 1994-1995 yılları arasında General Medical Council (UK)’ın denizaşırı ülkelere verdiği bursu kazanarak 16 ay İngiltere Leeds Klingbeck Hospital Pediatric Kalp Göğüs Cerrahisi Merkezi’nde Research fellow olarak çalıştı.

Bülent KERİMOĞLU, 1999 yılında Diyarbakır’da askerlik yükümlülüğünü tamamladı.

10 yılı aşkın bir süre İstanbul’un değişik hastanelerinde uzman hekim olarak görev yaptı. Halen hekim arkadaşları ile ortak olarak kurdukları Esenyurt Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi’nde başhekimi ve yönetim kurulu başkanı olarak çalışmaktadır.

Bülent KERİMOĞLU, İyi derecede İngilizce biliyor.

Esenyurt Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği şube başkanı olup, aynı zamanda Atatürkçü Düşünce Derneği, Hasta Haklarını Koruma Derneği ve Türk Tabipleri Birliği üyesidir. Dr. Kerimoğlu aynı zamanda Lozan Mübadilleri Derneği üyesidir.

Op.Dr. Bülent KERİMOĞLU Ömür KERİMOĞLU ile evli ve “Ulgar” isminde bir erkek çocuğu var. Ömür KERİMOĞLU Tekirdağ Malkara doğumlu olup röntgen teknisyeni ve iç mimardır.

 

📆 11 Şubat 2014 Salı 10:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR