MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Flaş, Politika, Toplum » Ataşehir’den birlik ve beraberliğin sesi yükseldi
Ataşehir’den birlik ve beraberliğin sesi yükseldi


 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi Deniz Gezmiş Parkı’nda Ataşehirlilerle bir araya geldi. Ataşehirliler’in yoğun ilgi gösterdiği, coşkunun ve heyecanın hakim olduğu buluşmada Mustafa Sarıgül, vatandaşları Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte selamladı.

 

ilgezdi-sarıgul-ataşehir

 

Birlik ve beraberlik şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği ve barış güvercinlerinin uçurulduğu buluşmada Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir’i Ataşehirlilerle birlikte yoktan var ettiklerini söyledi. Başkan İlgezdi, “Kadir Topbaş 4,5 yıldır bizimle oynadı. Ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. İstanbul’da değişim ve dönüşüm anlayışı var olacak” dedi.

 

 

El ele, kol kola, omuz omuza” sloganın hakim olduğu alanda konuşmasını yapan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Ataşehir’in aslanlar gibi bir belediye başkanının olduğunu, Ataşehirliler’in Battal İlgezdi ile sefa süreceğini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, “Vatandaştan yana olacağız. Başı açık olanda kapalı olanda bizim başımızın tacı. Bizler ocakları söndürmeye değil, tüttürmeye geliyoruz” dedi.

 

sarıgul-ilgezdi

 

İstanbul’un hesapsız bir şekilde imara açıldığına dikkat çeken Mustafa Sarıgül, konuşmasına şöyle devam etti: “Bizler işçiden, emekliden ve engelliden yana olacağız. Onlar uzun zamandır konuşuyor. Artık bu meydan konuşacak. Bu meydan tozu dumana katacak. Bizi durduramazlar, susturamazlar ve hizmet yolundan döndüremezler. Hak, hukuk ve ulusal birlik yolundayız. Onlar birbirine menfaat bağı ile bağlı; biz ise merhamet bağı ile bağlıyız.”

 

 

Coşkulu başlayan buluşma, Sarıgül’ün konuşmasının ardından yine coşkulu bir şekilde son buldu.

 

 

 

 

 

Galeri
📆 10 Şubat 2014 Pazartesi 12:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR