MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Spor, Toplum » Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yılmaz İstanbul İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yılmaz İstanbul İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti


 

 

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği eski genel başkanlarından Necmi Tanyolaç’ın Levent’teki cenaze törenine katılan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz daha sonra, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç ile birlikte, Burhan Felek Spor Kompleksi’nde bulunan İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne geldi.

 

İl Müdürlüğü’nün birimlerini gezen, personelle görüşen ve tesislerde incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İstanbul’un Türk sporunda çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, “Türk sporunun lokomotifi durumundaki İstanbul, sporumuz adına her zaman yeniliklerin öncüsü olmuştur. İnşallah bundan sonra da yeni projeler ve atılımlarla Türk sporunun öncü kenti olmaya devam edecektir” dedi.

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü İbrahim İlhami Koç da, sporun tabana yayılması, kitlelere spor yaptırılması, ulusal ve uluslararası seviyede önemli gelişmeler gösterilmesi adına  ciddi ve sistemli bir çalışma içine girdiklerini ve Türk sporu için dur-durak bilmeden çalışmaya kararlı olduklarını söyledi.

 

Etiketler: , , , ,
📆 29 Kasım 2013 Cuma 10:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR