MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Spor, Toplum » İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç İl Temsilcileri ile Toplantı Yaptı
İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç İl Temsilcileri ile Toplantı Yaptı


 

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, İstanbul spor il temsilcileriyle bir toplantı yaptı.

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Burhan Felek Spor Kompleksi konferans salonunda yapılan toplantıya branşların il temsilcileri katıldı. Bütün il temsilcilerini tek tek dinleyen  İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, İstanbul’da yeni bir sistem kurmakta olduklarını, hem nitelik hem de nicelik bakımından sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedef aldıklarını kaydederek, “Bir sistem kurarak, o sistem dahilinde ortak akılla hareket edeceğiz. Günün her saatinde bana ulaşabilirsiniz. Şikayetlerinizi bizzat bana ileteceksiniz.

 

 

Sporcu sayısında gelişigüzel bir artıştan ziyade, nitelikli ve nicelikli bir gelişmeyi hedefliyorum. Ortak akılla, ortak disiplin içinde ortak hareket etme esasına göre çalışacağız. Bütün il temsilcilerimiz proje birimimizle irtibat halinde olacak. Bundan sonra il temsilcilerimizle her ay bir araya geleceğiz. İstanbul’a yaraşır bir görev anlayışıyla hareket edeceğiz” dedi.

📆 27 Kasım 2013 Çarşamba 13:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR