MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Kayışdağı’nda ilk suyu Başkan İlgezdi dağıttı
Kayışdağı’nda ilk suyu Başkan İlgezdi dağıttı


Ataşehir Belediyesi’nin dar gelirli vatandaşlara sağladığı ücretsiz içme suyunun ilk dağıtımlarına Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi de katılıyor. Vatandaşların ücretsiz içme suyu isteklerine olumlu yanıt veren Başkan Battal İlgezdi, Mustafa Kemal Mahallesi’nde katıldığı su dağıtımının ardından dün de Kayışdağı Mahallesi’ne gitti ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ücretsiz içme suyundan bir bardak içerek dağıtımı başlattı.

 Özellikle kadınların ilgisi ve alkışları ile karşılanan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, bir süre de Kayışdağı cadde ve sokaklarında yürüdü, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.


Kayışdağı Muhtarlığı’nı da ziyaret eden Başkan İlgezdi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Vatandaşların sorun  ve isteklerini tek tek not alan Başkan İlgezdi, yeni ilçe olan Ataşehir’in birikmiş sorunlarını en kısa süre içerisinde çözeceklerini ifade etti. Mahallelerindeki tapu ve imar problemini çözen İlgezdi’ye teşekkür eden Kayışdağı Mahallesi sakinleri, ücretsiz su dağıtımının maddi durumu iyi olmayan ve geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar için büyük önem taşıdığını söyledi.

Galeri
📆 19 Şubat 2010 Cuma 10:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR