MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » HSBC Gönüllüleri“Kardeş Okulları”na 1100 adet kırtasiye seti hediye etti
HSBC Gönüllüleri“Kardeş Okulları”na 1100 adet kırtasiye seti hediye etti


HSBC Gönüllüleri, “Kardeş Okullar Kırtasiye Seti Kampanyası” kapsamında 2013-2014 eğitim ve  öğretim yılında 13 ildeki 27 okula 1100 adet kırtasiye seti ulaştırıyor.

HSBC Türkiye çalışanlarının oluşturduğu HSBC Gönüllüleri, “Kardeş Okullar” projesi çerçevesinde yeni eğitim ve öğretim yılı için ihtiyacı olan okullara yönelik kırtasiye seti kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1100 adet kırtasiye seti 13 ilde bulunan yaklaşık 27 Kardeş Okula gönderiliyor.

HSBC Gönüllüleri, kırtasiye seti kampanyasının okulların açılmasına kadar yetişebilmesi için kampanyaya Ağustos ayı sonunda başladı. Kampanyaya destek vermek isteyen HSBC çalışanlarının katkılarıyla 1100 adet kırtasiye seti alınarak geçtiğimiz hafta okullara ulaştırılmaya başlandı. 3 kareli, 3 çizgili ve bir resim defteri, 7 kuşun ve 2 kırmızı kalem, silgi, kalemtraş, kuruboya, suluboya ve gönye setinden oluşan 1100 adet kırtasiye seti, Eylül ayı sonuna kadar Kardeş Okulların bulunduğu Fatsa, Elazığ, Diyarbakır, Tokat, Erzincan, Kilis, İstanbul, Adana, Amasya, Eskişehir, Şanlıurfa, Osmaniye ve Bayburt’taki toplam 27 okula ulaştırılmış olacak.

HSBC Türkiye  tarafından, HSBC çalışanlarının iş dışı sosyal birlikteliklerini sağlamak, kurum kültürünü yaşatmak ve sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla oluşturulan HSBC Gönüllüleri, 2007 yılından bu yana sürdürdüğü Kardeş Okullar Projesi ile bugüne kadar 64 ilde 200’ün üzerinde okula destek sağladı.

📆 27 Eylül 2013 Cuma 11:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR