MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Çukurova Tower’da Kaba İnşaat Bitti Sıra Dış Cephede!

Çukurova Tower’da Kaba İnşaat Bitti Sıra Dış Cephede!Çukurova Tower’ın enerji tasarruflu dış cephesi ahşap, su ve çim yeşili renkleri ile manzaraya uyumlu

 

 

İnşaat sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle önemli projelere imza atan Çukurova Gayrimenkul, Kartal’daki Çukurova Tower projesinin kaba inşaatını tamamladı. Her hafta bir kat yükselerek söz verilen tarihte bitirilen kaba inşattan sonra sıra dış cepheye geldi. Bir rezidans projesi olan Çukurova Tower’ın dış cephesinde her türlü ayrıntı düşünüldü. Isı, su ve ses yalıtımlı, hava geçiren ve yanmayan, enerji tasarruflu dış cephe kaplama malzemeleri Çukurova Tower’ın konforuna konfor katıyor. Adalar ve deniz manzarasına açılan ve yüzde 90’ı yeşil alanolan Çukurova Tower’ın gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi, projenin manzarası ve doğaya saygılı konseptiylebütünleşiyor.

Modern tasarım anlayışının etkileriyle tasarlananÇukurova Tower’ın alev almayan yeni nesil dış cephesi hava geçirgenlik özelliği ile nefes alıyor. Çukurova Tower, ısı, su, ses yalıtımı sağlayan dış cephesi ve cam yüzeylerde bulunan özel kaplamasıile konforu artırıp ısıtma ve soğutma maliyetlerini düşürüyor. Mekana maksimum ışık sağlayan cam seçimi ile ferah ve aydınlık ortamlar yaratılıyor.

cukurova-tower-gece

 

Çukurova Tower, dış cephede uzman CWG Danışmanlık’a emanet

Ekim 2014’te teslim edilecek Çukurova Tower’ındış cephe danışmanlığı, 12 yıldır giydirmecephe, cephe kaplama ve doğramaların projelendirilmesi konusunda faaliyet gösteren sektörün öncü firmalarından CWG Danışmanlık tarafından yapılıyor. CWG Danışmanlık bugüne kadar; Tarabya Oteli, TrumpTowers, BomontiRixos, Bu Yaka, İstinye Park, Mariot Hotel, Doğuş Power Center gibi pek çok büyük projenin cephesine imza attı.

 

📆 10 Haziran 2013 Pazartesi 12:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR