MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » LC Waikiki ‘2023 Liderleri Gelişim Programı’nda İkinci Mezuniyet Töreni Gerçekleşti!
LC Waikiki ‘2023 Liderleri Gelişim Programı’nda İkinci Mezuniyet Töreni Gerçekleşti!


Türkiye moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki’nin, A ve A+ mağazalarda çalışan mağaza müdürlerinin ve onların yönettiği ekiplerin gelişimine katkı sağlanması amacıyla organize ettiği “2023 Liderleri Gelişim Programı” ikinci mezunlarını verdi.

 

Türkiye moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki’nin, A ve A+ mağazalarda çalışan mağaza müdürlerinin ve onların yönettiği ekiplerin gelişimine katkı sağlanması amacıyla organize ettiği “2023 Liderleri Gelişim Programı” ikinci mezunlarını verdi. Yaklaşık 8 ay süren eğitimler sonucunda ilk mezunlarını geçtiğimiz yıl veren “2023 Liderleri Gelişim Programı”, 27 Mağaza Müdürü’nden oluşan ikinci grubun da mezuniyet törenini kutladı.

11 farklı alanda toplam 188 saat sınıf eğitimini içeren program, merkez departmanlarda çalışma, outdoor eğitim, üst yönetim sohbetleri ve takip toplantılarını da içeriyor.  Koç Üniversitesinden de perakendecilikle ilgili eğitimlerin alındığı bu gelişim programının son aşamasında ise katılımcılar,  görev aldıkları mağazalarla kendi belirledikleri iyileştirme alanları doğrultusunda üç aylık bir çalışmanın ardından hazırladıkları projelerini sundular. Üst yönetimin de dahil olduğu jüri tarafından değerlendirilen sunumlar arasında iş süreçlerine, verimliliğe, çalışan gelişimine en çok katkı sağlayan projeler belirlendi ve plaketle ödüllendirildi.

Mezuniyet törenine katılan Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdürü Gordon Bullock, İnsan Kaynakları Direktörü Demet Turan ve Operasyon Direktörleri, katılımcılara sertifikalarını verdiler. Program kapsamında ortaya çıkan en iyi projelerin sahipleri ise plaketlerini LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’ten aldılar.

mezuniyet-lcw

 

Programa katılan Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük ise yaptığı konuşmada, LC Waikiki’yi 2023 vizyonuna taşıyacak en önemli unsurun yetişmiş insan kaynağı olduğunu, bu nedenle şimdiden çalışan gelişimine yatırım yaptıklarını belirtti.

 

“Eskiden işler bizi yönetirdi, şimdi ise biz işi yönetiyoruz”

Mezuniyet törenin konuşan LC Waikiki Yurtiçi Mağazacılık İnsan Kaynakları Direktörü Demet Turan, programda üç temel konuya odaklanıldığını ve liderliği bu konularda geliştirmeyi hedeflediklerini belirterek, şunları söyledi: “Kendimizi yönetmek, ekibimizi yönetmek ve işimizi yönetmek bizim üç temel konumuz. Programdaki en önemli amacımız katılımcılarımızın bu konudaki farkındalıklarını yükselterek onları geleceğe hazırlamak. Programdan çıkan mağaza müdürleri, “Eskiden işler bizi yönetirdi, şimdi ise biz işi yönetiyoruz” diyorlar. Son dönemde Bölge Müdürlüğüne terfi eden beş Mağaza Müdürümüzün tamamı bu programa katılanlar arasından çıktı. Ben inanıyorum ki bu programa katılan yöneticilerimiz gelecekte de birçok alanda kariyerlerine başarı ile devam edecekler.”

 

Galeri
📆 10 Haziran 2013 Pazartesi 12:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR