MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Toplum » LC Waikiki üst düzey yöneticileriyle Dragon Fest’te !
LC Waikiki üst düzey yöneticileriyle Dragon Fest’te !


Türkiye moda perakende sektörünün lider şirketi LC Waikiki, kurum çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen “Dragon Fest” ve “Corporate Games” spor organizasyonlarına katılmaya hazırlanıyor. Her iki organizasyonda da markaları için mücadele edecek olan LC Waikiki, “Dragon Fest” için üst düzey yöneticilerinin yer aldığı “Turuncu Takım”ı kurdu.

Türkiye moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki, kurumlar arasında gerçekleştirilen en büyük spor organizasyonları arasında yer alan “Dragon Fest” ve “Corporate Games”e katılmaya hazırlanıyor. Takım ruhunun aşılanmasına katkıda bulunan, Türkiye’nin en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonları arasında yer alan iki etkinlikte de  başarılı sonuçlar alarak ödülleri toplamayı hedefleyen LC Waikiki, “Dragon Fest” için üst düzey yöneticilerin de yer aldığı bir takım oluşturdu.

 

Üst düzey yöneticiler Dragon Fest’te “Turuncu Takım”da kürek çekecek

 

“Dragon Fest”e katılacak olan yöneticilerden oluşan takıma ‘Turuncu Takım’ ismi verilirken, ekipte aralarında LC Waikiki’nin Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım,

Denetimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necip Özçer, Lojistik&Depo Genel Müdür Yardımcısı Mesut Akyıldız,  Global Kalite Direktörü Gülperi Tandar, Uluslararası Mağazacılık İK Direktörü Esra Altun’un , da bulunduğu farklı birimlerden toplam 20 yönetici bulunuyor. Turuncu Takım ekibinde yer alan LC Waikiki yöneticileri, offshore’dan yelkene, yüzmeden kanoya şimdiye kadar su üzerinde yapılan en kalabalık spor müsabakası olan “Dragon Fest”de, Dragon Bot müsabakasında kürek çekecek.

Dragon Fest’de Turuncu Takım’ın dışında “Kırmızı” ve “Mavi” takım da LC Waikiki adına yarışmalara katılacak. Yarışmaya katılacak takım isimleri, LC Waikiki’nin üçlü logosundaki renklerden yola çıkılarak belirlendi.

LC Waikiki takımları, geçen yıl elde edilen  başarılarının ardından bu sene de oyunlarda başarılı sonuçlar alarak ödülleri toplamayı hedefliyor. Geçtiğimiz yılki etkinliklerde elde ettiği sonuçlarla başarı rekoru kıran Şirket, 184 şirketin 5 bin 250 çalışanının yarıştığı Corporate Games 2012’de elde ettiği 21 madalya ile “en başarılı şirket” unvanını kazanmıştı. Geçtiğimiz yıl ki Dragon Fest’te ise LC Waikiki, ‘En yaratıcı kostüm’ ödülünü kazanmayı başarmıştı.

7-8-9 Haziran’da gerçekleşecek olan Corporate Games’de şirket takımları, futbol, voleybol, masa tenisi, tenis, dağ bisikleti, yelken, bowling, satranç, karting, dragon boat, plaj voleybolu, bocce, yüzme ve koşu kategorilerinde yarışacaklar. Kazanan takımlara ise farklı seviyelerdeki madalya ve kupaları verilecek.

25-26 Mayıs’taki “Dragon Fest”de ise bu yarışmalara ek olarak takımlar dans ve kostüm yarışmalarında da performanslarını sergileyecek. LC Waikiki’nin kostüm yarışmasına katılacağı kıyafetler, geçen yıl ki gibi bu yıl da LC Waikiki Tasarımcısı Serra Tandar tarafından tasarlanacak.

Etiketler: , , ,
📆 16 Mayıs 2013 Perşembe 13:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR