MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Flaş, Genel, Toplum » Akbank Private Banking Caddebostan’daki Yeni Yerine Taşındı!
Akbank Private Banking Caddebostan’daki Yeni Yerine Taşındı!


Akbank Private Banking Bağdat Caddesi Şubesi, müşterilerinin yanı sıra seçkin davetlilerin katılımıyla yeni yerine taşındı

Türkiye’de özel bankacılığın öncü kuruluşu Akbank Private Banking Bağdat Caddesi şubesi, İstanbul’un önemli merkezlerinden Caddebostan’daki yeni yerine taşındı.

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil ve Akbank Private Banking’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Saltık Galatalı’nın katılımıyla gerçekleştirilen açılışta Ferid Odman ve ekibi de caz eşliğinde misafirlere keyifli  bir dinleti yaşattılar.

Akbank Private Banking Genel Müdür Yardımcısı Saltık Galatalı, Türkiye’deki 10 yıllık geçmişiyle, özel bankacılık alanındaki en deneyimli kuruluş olarak, müşterilerine en geniş finansal ürün ve hizmet seçeneğini sunduklarını söyledi. Galatalı , Akbank Private Banking yatırım danışmanlarının, müşterilerine yatırımlarını yönlendirme konusunda doğrudan hizmet verdiklerini, yatırımcılar için altın değerinde olan zamanı en iyi şekilde değerlendirmeyi her zaman ön planda tuttuklarını söyledi.

“Nitelikli insan gücümüzün bilgi ve deneyimleri ile 17 milyar liralık bir tutara yön veriyoruz. Türkiye’de henüz özel bankacılık hizmeti yokken Akbank bünyesinde kurulan ve bu sene 12. yılını kutladığımız Private Banking bölümümüz, sektördeki öncülüğümüzün açık bir göstergesi.”

Bağdat Caddesi başta olmak üzere bölgede gördükleri büyük ilgiden çok mutlu olduklarını da vurgulayan Galatalı, 12 yıllık birikimi ve konularında geniş bir ekipten oluşan uzman kadrosu ile Akbank Private Banking müşterilerine, Türkiye’deki tüm yatırım araçlarının yanında, New York’tan, Tokyo’ya, Londra’dan, Dubai’ye, dünyanın önde gelen tüm finans merkezleri üzerinden optimum kazancı elde edecek olanaklar sunduğuna işaret etti.

📆 15 Mayıs 2013 Çarşamba 15:35   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Akbank Private Banking Caddebostan’daki Yeni Yerine Taşındı!” için bir cevap

  1. çetin dedi ki:

    bankanızla 15 seneden beri çalışıyorum ama son üç aydan beri beni bunattınız bakanızla çalışmamı gözden geçirecem kıredi kartınızda bayağı sıkıntılar gördüm müşteri hizmetlerinize bunları bildirdim ama aynı sıkıntılar devam etti onun için kıredi kartımın iptalini istedim saygılarımala

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR