MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Kültür-Sanat, Toplum » Anneler de Sahnedeydi !
Anneler de Sahnedeydi !


Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen Anneler Günü’nde anneler renkli etkinliklerle eğlenceye doydu. Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliklerde anneler ve çocukları; horon, zeybek gibi birbirinden hareketli yöresel oyunlarla coştu. Sinevizyon gösterisinin ardından Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi öğrencileri hocalarıyla birlikte, halk oyunları, tiyatro, şiir dallarında birbirinden güzel performanslar sergiledi. Coşkulu görüntülerin yer aldığı programda sahneye çıkan yerel şarkıcılar, söyledikleri “anne” temalı şarkılarla zaman zaman anneleri hüzünlendirdi.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in eşi Dr. Tülin Zengin de bu özel günlerinde kadınları yalnız bırakmadı. Kadınların Anneler Gününü kutlayan Tülin Zengin, “Annelik duygusu, yaşamımızdaki en yüce duygu. Anne sevgisi yeri doldurulamayacak bir sevgi. Çocuklarımız hayatımızdaki kalıcı varlıklarımız. Hepinizin Anneler Gününü kutluyorum. Çocuklarınızla birlikte sağlık, mutluluk içerisinde çok güzel, nice Anneler Günü geçirmenizi diliyorum” dedi.

Kızıyla birlikte Anneler Günü kutlamasına katılan bir anne, programı çok beğendiğini dile getirerek, “Çok güzeldi, çok memnun kaldık. Kızımız gösterisini yaptı. Allah hiçbir anneye evlat acısı vermesin” diye konuştu.

📆 14 Mayıs 2013 Salı 16:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR