MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » The Green Park Hotels & Resorts Emıtt Turizm Fuarı’nda İlgi Odağı Oldu!

The Green Park Hotels & Resorts Emıtt Turizm Fuarı’nda İlgi Odağı Oldu!The Green Park Hotels & Resorts;  24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilen 17. Emitt Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda kış turizmini yansıtan Kartepe dekoruyla yer aldı. The Green Park standı fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Özellikle Valiler, Belediye Başkanları ve İl Turizm Müdürleri The Green Park Yönetim Kurulu Başkanı Adil Üstündağ’a nezaket ziyaretinde bulundular. Green Park çalışanları standı ziyaret eden protokol davetlilerine yoğun ilgi ve alaka gösterdiler.

 

The Green Park Hotels & Resorts Satış ve Pazarlama kadrosu, ulusal ve uluslararası ziyaretçiye var olan toplantı ve kongre otelleri hakkında bilgi verdi.  Turizm sektöründe çevreci özelliği ve konsept otelciliğiyle ilgili önemli çalışmalarını da aktarma imkanı bulan The Green Park ailesi, Ankara’da inşaatı başlayan 260 odalı oteli ile İstanbul-Airport, Antalya-Gazipaşa, İzmir-Konak, Gaziantep-Zeugma, Kocaeli-Maşukiye, İstanbul-Eyüp Pierre Loti ve Bitlis-Tatvan’da ki arsalarının proje çalışmalarına başlanıldığını ve 2013-2015 yılı sonuna kadar hizmete sunulacağı konusunda detaylı bir anlatım gerçekleştirdi.

 

Büyüyen ve kurumsal yapısıyla Green Park Oteller zinciri, hedefini ve hayallerini hep üst seviyede tutmuştur. Yeni yatırımları ile önümüzdeki 2015 yılı sonuna kadar gruba 8 otel daha kazandırmayı ve yerli bir zincir olarak daha da büyümeyi planlamıştır.

 

📆 29 Ocak 2013 Salı 12:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR