MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Sabancı Üniversitesi’nden Sakıp Sabancı Anısına Başarılı Mezunlara Ödül!
Sabancı Üniversitesi’nden Sakıp Sabancı Anısına Başarılı Mezunlara Ödül!


Sabancı Üniversitesi’nin fakülte birincisi mezunları Sakıp Sabancı anısına verilen Sakıp Sabancı Fonu’ndan verilen ödüllere layık görüldüler.

 

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Birincisi Beste Mutlu, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Birincisi Armanç Yıldız, Yönetim Bilimleri Fakültesi Birincisi Sevda Baysal ödül olarak verilen 40’ar Cumhuriyet Altını’nı, Sabancı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı’dan aldılar.

 

Sabancı Üniversitesi, 23 Haziran 2011 Cumartesi günü düzenlenen mezuniyet töreni ile 602 yeni mezun verdi. Lisansüstünde 13. dönem, lisans programlarında 10. dönem mezunlarını verildiği törende, Sabancı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Onursal Başkanı merhum Sakıp Sabancı anısına da fakülte birincilerine ödüller verildi.

 

Sakıp Sabancı Fonu’ndan verilen ödüllere bu yıl Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Birincisi Beste Mutlu, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Birincisi Armanç Yıldız, Yönetim Bilimleri Fakültesi Birincisi Sevda Baysal layık görüldü. Birinciler ödül olarak verilen 40’ar Cumhuriyet Altını’nı Sabancı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı’dan aldılar.

 

Mezuniyet töreninde ayrıca 2006 yılında vefat eden Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Gürsel Sönmez anısına düzenlenen ödüller de sahiplerine verildi. Bu yıl Dr. Gürsel Sönmez  Araştırma Ödülü’ne; Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans programından Tolg Dinç,  Matematik Doktora programından Nurdagül Anbar ve Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik Doktora programından Zeynep Altıntaş layık görüldü.

 

 

 

📆 27 Haziran 2012 Çarşamba 18:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR