MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet » Süleyman Şah Üniversitesi genç liderler akademisi başladı!
Süleyman Şah Üniversitesi genç liderler akademisi başladı!


Batman Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü ile Süleyman Şah Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nin ortaklaşa organize ettiği İngilizce yaz kursu kapsamında Genç Liderler Akademisi Programları yapılacak.

Program süresince gençler arasında beraber yaşama kültürünün gelişmesi, katıldıkları spor, sanat ve kültürel faaliyetlerle gençlerin kabiliyetlerinin geliştirilmesinin yanısıra Genç Liderler Akademisi programıyla da liderlik özelliklerinin açığa çıkması amaçlanmaktadır. Program süresince öğrencilere 250 saatlik yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi verilecek.

Proje kapsamında ilk program Süleyman Şah Üniversitesi Kartal Hayriye Dumankaya Yerleşkesi Konferans Salonu’nda İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu’nun katılımı ile gerçekleşti. “Bugünün liderlerinden geleceğin liderlerine mesajlar” konulu söyleşisinde Vali Mutlu gençlere, gelecekle alakalı başarıya ulaşmaları için öğütlerde bulundu. Vali Mutlu, “Değerlerinize sahip çıktığınız, yaptığınız işi sevdiğiniz ve planlı programlı olduğunuz taktirde başarıya ulaşamamanız mümkün değildir” dedi. Kendisinin de Güneydoğu illerinde görev yaptığını ve o coğrafyayı çok sevdiğini belirtti. Mutlu, öğrencilere kaldıkları yurtlarda onları ziyaret etme sözü de verdi.

 

İstanbul CHA

📆 23 Haziran 2012 Cumartesi 12:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR