MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Sultanbeyli Saadet Gençliğinden Kutlu Doğum Seferberliği!

Sultanbeyli Saadet Gençliğinden Kutlu Doğum Seferberliği! 

Saadet Partisi Sultanbeyli Gençlik Kolları örnek bir çalışmaya imza attı. Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle, Sultanbeyli’nin birçok yerinde Peygamber Efendimiz (sav)’i anlatan kitapçık ve cd dağıtımı yapıldı. 28 Nisan 1997 tarihinde, Türkiye Diyanet Vakfı’nın düzenlemiş olduğu “Kutlu Doğum Haftası Konferansı”nda konuşan başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın, konuşmalarının yer aldığı cd ve kitapçıkları ilçe esnafına dağıtan gençlik kolları, bu vesileyle bir kez daha Peygamber Efendimizin hatırlanmasına vesile oldu.

Bülbül; 5 bin Kitapçık Dağıttık

Organizasyon ile ilgili konuşan ilçe gençlik kolları başkanı Fetullah Bülbül;”iki cihan serveri sevgili Peygamberimiz’i anmak ve anlatabilmek adına bir çalışma yapmak istedik. Milli Görüş Lideri dönemin başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Diyanet Vakfında yapmış olduğu konuşmayı kitapçık ve cd halinde getirerek dağıtımını yaptık.

Erbakan Hocamız bizlere hem ufku ve projeleriyle hem de yaşantısıyla örnek olmuştur. İlmi ve dini konularda da çok bilgili olan Erbakan Hocamızın ağzından kutlu doğumun anlatılması da ayrı biz güzellik olacaktır diye düşündük. Bu vesileyle ilçemizin birçok noktasında, esnaflarımıza, stklarımıza ve halkımıza kitapçıklar ve cd dağıtımı yaptık.

Belirttiğim gibi cd ve kitapçıklarda Erbakan Hocamızın dilinden Peygamber Efendimizi dinlemiş ve okumuş olacağız. Bu bağlamda yaklaşık 5 bin kitapçık ve bin adet cd dağıtımı yaptık. Bu vesileyle tekrar, tüm milletimizin Kutlu Doğum Haftası’nı tebrik ediyorum” dedi.

.

📆 24 Nisan 2012 Salı 21:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR