MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Bahariye Sanat Galerisi Bu Defa Küçük Bir Sanatçıyı, Irmak Dorman’ı Ağırlıyor!

Bahariye Sanat Galerisi Bu Defa Küçük Bir Sanatçıyı, Irmak Dorman’ı Ağırlıyor!Henüz dört yaşında olan Irmak Dorman’ın resme olan ilgisi bundan iki yıl önce başladı. Bu yoğun ilgi ailesinin ve yakın çevresinin dikkatinden kaçamayacak kadar belirgindi. Saatlerce kendi dünyasına dalıp, yorulmaksızın resim yapan ve bunu yaparken de çok mutlu olan Irmak, bir yıldan bu yana profesyonel olarak ilk kişisel sergisine hazırlanmaktadır.

 

Bahariye Sanat Galerisi’nde açacağı bu ilk resim sergisinde Irmak’ın eşsiz dünyasının kapıları bizlere de açılıyor. Henüz dört yaşındaki küçük bir kızın yaşından beklenmeyecek sanatçı duyarlılığı herkesi şaşırtacak düzeyde… ve aynı zamanda da Türkiye’de, belki de Dünya’da bir ilk olarak dört yaşında bir çocuk kişisel sergi iddiası ile Sanat Dünyası’nda şimdiden yerini alacak.

Irmak Dorman’ın resimleri 02- 09 Haziran 2012 tarihleri arasında galerisinde görülebilir.

 

Galeri
📆 24 Nisan 2012 Salı 21:16   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Bahariye Sanat Galerisi Bu Defa Küçük Bir Sanatçıyı, Irmak Dorman’ı Ağırlıyor!” için bir cevap

  1. guler dorman dedi ki:

    Irmakcım: henüz 4 yaşındasın ve yolun başındasın, o çok sevdiğin güneş yolunu hep aydınlatsın,senin başarıların bizim gururumuz olsun . DEDEANNEN ve DEDEN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR