Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Türkiye’ye soğuk hava kütlesi iniyor! Kar bekleyenler dikkat son dakika meteoroloji duyurdu

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji Genel müdürlüğü son dakika duyurdu. Meteoroloji Genel müdürlüğünden kış bitti diyenlere üzücü haber geldi. Kış bitmedi, kar geliyor. İşte meteoroloji o tarihte kar duyurusu.

Son dakika kış bitmedi!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, son dakika kar ve kış açıklaması. Mart ayına girmemize az bir süre kala Meteoroloji gEnel Müdürlüğü kış ve kar haberi duyurdu. Kar bekleyenlere güzel haber şimdi geldi. Rusya üzerinden ülkemize girecek soğuk hava karı da beraberinde getirecek.

Mart ayına dikkat!

Meteoroloji Genel müdürlüğü yaptığı son gözlemde, Mart ayının şubat ayından kat ve kat soğuk geçeceğini açıkladı. Ecmwf ortalamalarına göre, Mart ayında İskandinavya yükseği desteğiyle ve Omega Blocing basınç desteği ile Rusya üzerinden ülkemize soğuk hava dalgası inecek.

Mart ayı ortasında kar sürprizi!

Genel müdürlük, özellikle mart ayının 2. haftası itibariyle başta İstanbul, Ankara, Bursa olmak üzere tüm iç anadolu ve doğu anadolu da kar yağışının etkili olacağını duyurdu. Mart ayının ikinci haftası itibariyle hiç yağmayan kar yağışı Mart ayında ülkemize inecek.

Mart ayı kış tahminin yayınladı!

Mart ayında meteoroloji genel müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, iç ve doğu ile kuzey yanı Türkiye genelinde hava mevsim normellerinin çok altında soğuk geçecek.

Batıda Ege, Trakya, Martmara ve Kuzey Karadeniz bölgeleriyle güney iç ve doğu bölgelerinden yağış bekleniyor.

Mart ayı içerisinden majör ısınmaya bağlı Kutup girdabı da görülebilecek. Mart ayının özellikle 10-31 tarihleri arasında yurdumuzu soğuk ve yağışlı havalar etkisi altına alacak. İç Anadolu, Karadeniz ve iç kesimlerde kar yağışı ihtimali oldukça yüksek.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]