Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ziraat Bankası 550 bin TL Faizsiz kredi müjdesi! 4619 TL taksitle 81 ilde başvuru ekranı açıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Ziraat Bankası 550 bin TL faizsiz kredi müjdesi duyurdu! Ziraat Bankası 120 ay vadeli 4619 TL taksitle faizsiz kredi veriyor. Aylık 4619 TL taksitle 550 bin TL Faizsiz kredi Ziraat Bankası üzerinden alabilirsiniz.

81 ilde Ziraat Bankası faizsiz kredi veriyor. Sıfır faizli konut kredisi müjdesi Son dakika olarak duyuruldu. Başvuru ekranı açıldı.

Faizlerin yükselmesiyle mevduat faizleri uçsa da kredi çekmek oldukça zor oldu. Paraya sıkışanlara Ziraat Bankası müjdeli haberi duyurdu.

İhtiyaç ve konut kredisi yükselişi devam ederken, Merkez Bankası faiz artırmaya devam ediyor. Vatandaşlara can simidi Ziraat Bankasından geldi. Ziraat Bankası, SGK Ve TOKİ işbirliği ile koşulları sağlayan kişilere faizisz konut kredisi müjdesini duyurdu.

Ziraat Bankası FAİZSİZ KONUT KREDİSİ 2024 duyurusu!

TOKİ son dakika yaptığı açıklamada, “1991 yılında ise Toplu Konut Kanununa bir madde eklenerek bu kredinin kapsamı genişletilmiş ve Emekli Sandığından maaşa bağlanan ve Faizsiz Konut Kredisi için Hak Sahipliği Belgesi alan tüm şehit aileleri ile terör malulleri ve bunların dul ve yetimlerinin de yararlanması sağlanmıştır.

Hak sahibi vatandaşların, krediden yararlanabilmek için almak istedikleri konuta ait tapu belgesi ile birlikte Ziraat Bankası’na başvurması gerekmektedir. Şehit Kredisinden yararlanılarak edinilecek konutlar için herhangi bir kısıtlama bulunmamakta, tapunun en fazla bir yıl önce alınmış olması yeterli olmaktadır. Kredi ile istenilen yörede ve istenilen büyüklükte konut edinmek mümkündür. Kredi miktarı her yıl Devlet İstatistik Enstitüsü’nce Türkiye geneli için ilan edilen yıllık fiyat artış oranı kadar artırılır. Kredinin miktarı 2023 yılı için 396.000,00 TL’dir.” açıklaması yapıldı.

Yıllık olarak TÜİK tarafından açıklanan fiyat artışı 44.22 olarak ilan edildi. 2024 faizsiz kredinin limiti 550 bin TL’yi geçmesi bekleniyor.

120 AY vadeli 550 bin TL FAizsiz konut kredisi hesaplama tablosu!

TOKİ, 550 bin TL 120 ay vadeli konut kredisi geri ödemesi 554 bin TL olarak yapılacak. Aylık taksit tutarı 4619 TL olarak ödenecek. 4 bin TL yüzde 1 oranında faizden gelmektedir. TOKİ yaptığı açıklamada yüzde 1 faizi duyurdu.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]