Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Bankalar Emekliyi Kaybetmemek İçin 13 15 17 Bin TL Promosyon Ödüyor! Akbank, İş Bankası, ING, Garanti BBVA ve dahası…

Yayınlanma:
ABONE OL

Bankaların yeni promosyon kampanyaları çılgınca tekliflerle duyuruldu. Emeklilere 17 bin TL promosyon nasıl ödenecek? Hangi banka ne kadar veriyor işte tam liste…

Emeklilere ödenecek promosyonlarda yeni gelişmeler yaşanıyor. Pek çok banka yüksek miktarda promosyon ödemeyi kabul etti. Emekliler, maaşlarını taşıyacakları bankayı seçerken cazip promosyon tekliflerini önemli bir etken olarak değerlendiriyorlar. Bankalar, emekli müşterilerini çekmek için çeşitli kampanyalar sunuyor.

Promosyon ücretlerine 2024 yılında zam geliyor!

Bankalar 2024 Ocak ayında emekli promosyonunu güncelliyor. Banka çalışanları ve finansçılardan gelen haberlere göre 2024 Ocak ayında 13 15 17 Bin TL Promosyon Ödemesi yapılacak. Bankalar en az yüzde 50 zamla Emekli promosyon ücretlerini 13 bin TL ile 17 bin TL arasında değiştirecek. En düşük promosyon ücreti 13 bin TL olması bekleniyor. Şu an için güncel emekli promosyonları 12 bin TL ile 9 bin TL arasında değişiyor.

9 bin TL olan promosyon 13 bin TL’ye, 12 bin TL olan promosyon ücretleri 17 bin TL güncelleniyor.

Bankaların Promosyon Teklifleri

Akbank Emekli Promosyon Teklifi: Akbank, emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilere 12.000 TL’ye kadar çeşitli ödüller sunuyor. Bu, 10.000 TL nakit promosyon ve 2.000 TL’lik chip-para içeriyor.

İş Bankası Emekli Kampanyası: İş Bankası ise, maaşını bankalarına taşıyan emeklilere 7.500 TL’ye kadar promosyon sunuyor.

ING Emekli Promosyonu: ING, emekli maaşını bankalarına taşıyan müşterilere toplam 12.500 TL’ye kadar promosyonlar sağlıyor.

Garanti BBVA Teklifi: Garanti BBVA, emeklilere 7.500 TL’ye kadar promosyonun yanı sıra 1.000 TL bonus veriyor. Ayrıca, mobil uygulama üzerinden maaş taşıyanlar için özel teklifler sunuyor.

QNB Finansbank EYT Kampanyası: QNB Finansbank, EYT’li müşteriler için özel bir kampanya düzenleyerek 9.200 TL’ye kadar promosyonlar sunuyor.

Yapı Kredi Emekli Promosyonu: Yapı Kredi, emekli maaşını bankaya taşıyanlara 9.000 TL’ye kadar promosyon teklif ediyor.

E-Devlet’te Maaş Aldığım Bankayı Nasıl Değiştiririm?

  1. E-Devlet sistemine giriş yapın.
  2. Eğer kimlik doğrulaması yapmadıysanız, sistem sizi kimlik doğrulama sayfasına yönlendirecektir.
  3. TC kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile giriş yapın.
  4. SGK sayfasına yönlendirileceksiniz.
  5. Emeklilik kurumunuzu seçin ve banka/değişikliği seçeneğine tıklayın.
  6. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi kontrol edin ve banka/şube değişikliği için yeni bilgilerinizi girin.

Bu adımlarla, emekliler kolaylıkla maaşlarını farklı bir bankaya veya PTT’ye aktarabilirler. Bankaların sunduğu bu teklifler ve kolaylıklar, emeklilerin finansal ihtiyaçlarını daha iyi karşılamalarına ve ek avantajlardan yararlanmalarına olanak tanıyor.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]