Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Hükümetten milyonlara 9 günlük tatil jesti duyuruldu! Çalışanlara, Memurlara, Öğretmenlere, Öğrencilere tatil müjdesi!

Yayınlanma:
ABONE OL

İlk ağızdan 9 günlük tatil müjdesi! Hükümetten milyonlar 9 günlük tatil jesti! Çalışanlara, Memurlara, öğretmenlere ve öğrencilere ilaç gibi gelecek 9 günlük tatil ilk ağızdan geldi!

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren sürpriz tatil kararı çıktı! 2024 yılında vatandaşlar 9 günlük tatille adeta yıla yeniden başlayacak. İlk ağızdan gelen bilgilere göre çalışanlara, memurlara, öğretmenlere ve öğrencilere resmi tatil geldi.

Ramazan bayramı tatili 9 güne çıkıyor!

Son dakika 2024 resmi tatil günleri belli oldu. Ramazan bayramı tatili 9 güne çıkıyor. Milyonların merakla bekeldiği Ramazan bayramı tatili kaç gün olacak sorusuna ilk ağızdan yanıt geldi.

2024 yılı Ramazan bayramı 10 Nisan çarşamba gününe denk geliyor. 9 Nisan yarım gün olarak resmi tatil olacağı biliniyor. Sadece 9 Nisan pazartesi günü kalmasıyla hükümetten vatandaşlara jest geliyor. Özellikle bu jeste okulların kapalı olması etkili oldu.

Öğrenciler 2. ara yıl tatilinde bayramı kutlayacak!

Milyonlarca öğrenci 2. döneme 5 Şubat tarihinde başlayacak. Ancak ikinci dönem ara tatili 8 nisan 2024 pazartesi ile 12 Nisan 2023 cuma tarihleri arasında yapılacak. Hal böyle olunca hem öğretmenler hem öğrenciler için resmi tatil bayram olmasa da var. Okulların kapalı olması nedeniyle Kurban bayramı tatili 9 güne çıkartılarak öğrenciler ve ailelerine beraber tatil imkanı sunulacak.

Hükümet tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a konu aktarıldı. Ramazan Arifesinin salı gününe denk geldiğini öğrenen Erdoğan, 8 Nisan pazartesi gününü izinli sayarsak tatil 9 güne mi çıkıyor diye soru sordu. Halkımızdan bir gün tatili esirgemeyiz diyen Erdoğan, 9 günlük tatili bizzat kendi duyuracak.

Okulların da kapalı olmasıyla Çalışanlara ilaç gibi gelecek 9 günlük tatil şimdiden mutlulukla karşılandı. Resmi duyurunun Erdoğan ağzından yakın bir zamanda duyurulması bekleniyor.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]