Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

İstanbul Ankara Bursa kara doyacak! Meteoroloji açıkladı Türkiye’de kış başlıyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’a kar uyarısı! AKOM, son dakika İstanbulluları şimdiden uyardı. İstanbul’a Sibirya kökenli soğuk hava ve kar geliyor. Türkiye beyaza bürüneceği tarih belli oldu. Başta İstanbul olmak üzere bir çok şehir bembeyaz olacak!

İstanbul kara doyacak!

İBB, AFET Koordinasyon Merkezi (AKOM) İstanbul için yoğun kar yağısı ve soğuk hava uyarısında bulundu. Beklenen kar sadece İstanbul değil, tüm Türkiye’yi beyaza bürüyecek. Akom kar için tarih verirken, soğuk havayla birlikte sıcaklıklar 10 derece birden düşecek!

Sibirya kökenli soğuk hava geliyor!

Akom yaptığı açıklama da pazartesi akşamından itibaren Türkiye soğuk hava etkisine girecek. Özellikle İstanbul sibirya kökenli soğuk havanın etkisine girecek. İstanbul’da salı ve çarşamba günü şiddetli kar bekleniyor uyarısı yapıldı.

Kar erken geliyor! 9 Ocak’ta İstanbul bembeyaz olacak!

Meteoroloji uzmanlarının günler öncesinde 10 Ocak Türkiye kara doyacak açıklaması sonrası İstanbul’a Sibirya’dan soğuk hava geliyor. 1 gün erken gelecek kar yağışı 9 Ocak salı günü İstanbul’da etkili olacak.

Uzmanlar uyardı! İstanbul kara doyacak!

İstanbul’da 4 Ocak tarihinde hava bile kar havası. 2-3 Derece iç ve yüksek kesimler 0-1 derece olduğu İstanbul’da 850 hPA seviyesi alt irtifada olacağı için 1500 mt sıcaklıkları yetersiz görünse de bugünkü hava yer soğuğu ve İstanbul kar için uygun. İlk belirlenen sisteme göre 9 Ocak tarihinde hayatı olumsuz etkileyecek bir kar yağışı beklentisi oluştu. Sahil ilçeleri için kar şöleni, iç kısımlar için beyaz örtü kaçınılmaz oluyor. Hafta sonu daha da netleşse de 9 ocak İstanbul’a kar geliyor.

Ankara’ya daha erken geldi!

Ankara’ya kar daha erken geldi. Ankara’da yılın ilk karı Çamlıdere’ye bugün itibariyle düştü. Ankara-Çamlıdere’den kar görüntüleri uzun bir kar yağışı gibi görünüyor. Ancak Ankara pazartesi günü itibariyle 8 Ocak’ta kara teslim olacak.

Türkiye’de kış başlıyor!

Türkiye pazar günü itibariyle yağmurla kışa giriyor. Pazartesi günü soğuk hava etkisi resmen başlıyor. Salı gününden itibaren ise Bursa, Ankara ve İstanbul olmak üzere kuzey, iç ve doğu kesimleri tamamen kara bürünecek. 9 Ocak 2024 itibariyle art arda soğuk ataklar Türkiye’yi kara teslim edecek. Hafta sonu kar ve örtü miktarları da uzmanlar tarafından açıklanacak.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]