Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye kara doyacak! Meteoroloji tarih verdi

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü kar için tarih verdi. Başta istanbul olmak üzere Türkiye kara doyacak. Tüm senaryolarıyla 2024 kış takvimi. Türkiye 2024’de yoğun bir kar yağışı bekliyor.

Son dakika kar geliyor!

Türkiye 2024 yılında kara doyacak. Amerikan meteoroloji teknoloji ile 2024 yılında kar senaryoları belli oldu. Hem kontrol hemde ana senaryo da daha güzel ne olabilir ki diyerek paylaşın kar haritasında Türkiye ve İstanbul beyaza bürünecek.

Bugün yapılan yeni sistemlerde Marmara ve İç bölgelerde güzel sistemler Türkiye giriş yapıyor. Karadenizde de kar ihtimali oldukça artıyor.

İstanbul 9 Ocak sonrası kara doyacak!

İstanbul 9 ocak 2024 itibariyle kara kavuşuyor. -5 çevresine inmiş senaryo -10’u zorluyor. Kar ihtimali İstanbul için çok yüksek olarak belirlendi.

Tüm senaryolarda Marmara ve İstanbul 10 Ocak sabahı karla uyanacak. 30 senaryodan 11-12’sinde ise çok sağlam kar, 10 senaryo da ise beyaza büründürecek kar mevcut. 10 ocak sonrası İstanbul’da her yer beyaza bürünecek.

Ocak 2024 Türkiye hava tahmin raporu!

Türkiye 1-5 Ocak tarihinde ılık ve hafif yağmurla geçecek. Ocak ayının ilk haftasında kar yok ancak yağmur yağacak.

Türkiye 5-10 Ocak 2024 tarihinde ise serin havayla tanışacak. Çok soğuk geçecek tarihlerde hava yağmurlu olacak.

10-15 ocakta ise Türkiye kara doyacak. İç ve doğu kesimlerde kar yağışı çok fazla olacak. İstanbul ve Ankara’da yüksek kar yağışları bekleniyor.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]