Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Öğretmenlere güzel haber! ARALIK AYI ek ders ücreti hesaplara yatıyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

Son dakika öğretmenlere güzel haber! Aralık ayı ek ders ücretleri hesaplara yatırılıyor. Milyonlarca öğretmenin Aralık ayı ek ders ücretleri 26-27 Aralık tarihlerinde hesaplara geçmesi bekleniyordu. Ancak Aralık ayı ek ders ücretleri hesaplara yatırılacağı açıklandı!

Son dakika Aralık ayı ek ders ücretleri yatıyor!

Mali yıl bitmesine rağmen bir çok il ve ilçelerde öğretmenlere Aralık ayı ek ders ücreti hesaplara yatmamıştı. Milli Eğitim Bakanlığı sosyal medyada ödeneklerle ilgili problem var, 2024 yılına kalacak haberlerinin yayınlanması ardından bir açıklama yayımladı.

Başta İstanbul olmak üzere bir çok ilde ödemeler hesaplara yatmadı. İstanbul’da çalışan öğretmenler tüm ilçelerde ödemeleri alamamakta bankaları suçluyor.

Hatta bazı kaynaklar hiç bir yerde yatmayacak ödeneklerde sıkıntı var açıklaması sonrası MEB’den sıkıntı olmadığı açıklaması geldi.

Aralık ayı ödeneklerin yatmadığı iller!

İstanbul

Ankara

İzmir

Afyonkarahisar

Hatay

Karaman

Konya

Ağrı

Antalya

Malatya

Şırnak

Kocaeli

Urfa

Diyarbakır

Sakarya

bursa

Hemen hemen 81 ilde ödeneklerle ilgili öğretmenler Aralık ayı ek ders ücretlerini alamıştı. Normalde 26-27 Aralık’ta yatması beklenen ödenek sonrası MEB açıklama yaptı.

Aralık ayı ek ders ücretleri hesaplara yatıyor!

İl ve İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Aralık ayı ek ödemeleri (26.12.2023 tarihinden teslim edilen) Ek ders ücretleri yıl sonu devir işlemleri nedeniyle 27.12.2023 tarihinden sonra ödemeler kapatılacağından yeterli ödenek olması halinde 29 Aralık tarihinde hesaplara gönderilecektir yazısı geldi. Bankalara göre 29 Aralık tairhinde 17:00’e kadar bir çok ödemenin(gönderilen) hesaplara geçmesi beklenmektedir. Eğer gün içerisinde yatmazsa Aralık ayı ek ödemeleri 10 Ocak’ta yapılacak!

Bugün yatmayanlar 10 Ocak’ta alacak!

Ek derslerin tamamlanıp müdürlüğe gönderilmesi ardından yıl sonu işlemlerinden dolayı ödemeler kapandı. Ancak ek dersler için bakanlığa ödenek talep edildi. Eğer talep edilen ödenek bugün gelmezse, ek ders ödemeleri 10 Ocak’tan sonra hesaplara yatırılacaktır açıklaması yapıldı.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]