Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

4 bankadan faizsiz 20 bin TL! 2023 bitmeden kaçırmayın

Yayınlanma:
ABONE OL

4 bankadan faizsiz kredi müjdesi. 2023 yılının bitmesinin az bir süre kala bankalar Aralık ayı kampanyalarını bir kez daha hatırlattı. Faizsiz olarak verilecek 20 bin TL kredi için 2023 yılı bitmeden alın uyarısı geldi.

4 bankadan faizsiz kredi müjdesi!

2023 yılı Aralık ayı çok uzun bir süre sonra bankaların faizsiz kredi destekleriyle dikkat çekiyor. Bir çok banka tarihinde ilk kez faizsiz kredi yada faizsiz nakit avans avantajlarıyla vatandaşlara rahatlık sağladı. İNG Bank, Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası faizsiz kredi kampanyalarında sona geliyor. 2023 yılı bitmeden 20 bin TL kadar faizsiz kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bankalar faizsiz nakit avans desteğini bankanın ilk kez müşterisi olmanız durumunda veriyor. Kredi kartı başvurunuzun onaylanması durumunda nakit avanstan faydalabilirsiniz. Faizsiz kredi ise başvurunuz onaylanması durumunda hesaba geçiyor.

İNG Bank faizszi 10 bin TL

İNG Bank ilk defa İNG Banklı olanlara aidatsız kredi kartı veriyor. Faizsiz olarak 10.000 TL ödemeyi hemen alabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık pazar günü sona erecek.

Akbank Faizsiz 25 bin TL

Akbank mobilden akbanlı olaraklara 25.000 TL varan yüzde 0 faiz veriyor. 10.000 TL 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi ve 15.000 TL 6 ay vadeli taksitli nakit avansı %0 faizle kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası faizsiz 15 bin TL

Garanti Bankası 10 bin TL 0 faizli kredi ve 15 bin TL 0 faizli taksitli nakit avans veriyor.

İş Bankası 20 bin TL faizsiz

İş Bankası İşcep’ten iş bankalı olanlara 20.000 TL veriyor. Faizsiz olarak verilen taksitli nakit avans ayrıcalığından faydalanmak için son 4 gün.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]