Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan kamu bankasına talimat verdi! Asgari Ücretli ve emekliye 25.000 TL

Yayınlanma:
ABONE OL

Asgari Ücretli ve emekli vatandaşlara bir müjde de kamu bankasından geldi. 31 Aralık tarihine kadar başvuru yapan emekli ve asgari ücretliye 25.000 TL verilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatıyla Asgari Ücretli ve emeklilere 25.000 TL verilecek.

Nakde sıkışan asgari ücretli ve emekliye Halkbank’tan müjde. Vatandaşların zor anlar yaşadığı bu günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatıyla 31 Aralık tarihine kadar 25.000 tL veriliyor.

Halkbank vatandaşın imdadına koştu!

Devlet bankası halkbank, asgari ücretli çalışanlar ve emekliler ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 31 Aralık tarihine kadar başuru yapan vatandaşlar 25.000 TL sahibi olacak.

Halkbank 36 ay vadeli 25.000 TL ihtiyaç kredi paketini %4,09 faiz oranı uygulayacağını duyurdu. Geri ödemesi 1.572 TL olarak belirlendi.

Asgari Ücretliye vereceği kredinin detayını açıkladı!

Halkbank yaptığı açıklamada “”Bireysel ihtiyaçlarınız için Şubeye gitmenize gerek kalmadan 70.000 TL’ye kadar başvurabileceğiniz kredimizdir. Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden kredi başvurunuzu yapabilir, onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz” dedi.

Halkbank Emekliye vereceği krediyi duyurdu!

Halkbank emekliye biraz daha faiz indirimi yaptı. Faiz oranı %3,89 faiz oranıyla aylık taksiti 1.521,94 TL olarak duyurdu. Mutlu eden ihtiyaç kredisiyle emekli vatandaşların hepsi kullanabilir.

Halkbank emekliye yaptığı açıklamada “Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle sunduğumuz bireysel kredi ürünümüzdür” dedi.

Halkbank yeni yıl kampanyası 31 Aralık pazar gününe kadar kullandıracak.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]