Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Milyonlara yılbaşı müjdesi Faizsiz 10 20 25 bin tl destek kredisi veriliyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Milyonlarca vatandaşa faizsiz destek kredisi. Sıfır faizli 10 bin TL, 20 bin TL ve 25 bin TL vatandaşlaraa ilaç oldu. Başvuru ekranı bugün açıldı!

Milyonlarca vatandaşa faizsiz 10 bin TL 20 bin TL ve 25 bin TL destek kredisi verilecek.

Bankalardan vatandaşlara destek kredisi. Yeni yıl öncesi son dakika vatandaşlara kampanya duyurusu. Yılbaşı destek kredisi için 3 bankadan vatandaşlara dev destek geldi. Faizsiz olarak verilecek destek kredisi hemen alabilirsiniz!

3 Bankadan müjde!

3 bankadan vatandaşlara müjde. Garanti Bankası vatadaşlara 25 bin TL, İş Bankası 20 bin TL ve Akbank 10 bin TL faziszi destek kredisi vereceğini duyurdu. Hiç faiz ödemeden bankadan vatandaşlara borç para müjdesi sevinç yarattı.

Garanti Bankası faizsiz 25.000 TL

Garanti Bankasından vatandaşlara 25000 TL faizsiz kredi. Garanti BBVA Mobil indirip “müşteri olmak istiyorum” diyen vatandaşlara Garanti BBVA faizsiz kredi verecek.

Garanti Bankası 10.000 TL varan faizsiz kredi kampanyasına, 15 bin TL faizsiz taksitli nakit avans vererek 25000 TL faiz almadan vatandaşlara ödüyor.

Garanti Bankası ödeme kolaylığı da sağlıyor. Aldığınız parayı 6 aya varan vade ile ödeyebilirsiniz.

Akbank 10.000 tL faizsiz nakit avans veriyor!

Akbank, 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Akbanlı olmak istiyorum diyen vatandaşlara 10.000 TL faizsiz nakit avans veriyor.

İlk kez Axess veya Wings karta başvurmaları durumunda, 26 Ocak 2024 tarihine kadar 10 bin TL faizsiz nakit avans kampanyasından faydalabilirsinzi.

Taksitli nakit avans kampanyası 31 Ocak 2024 tarihine kadar hesaplarınıza geçecek.

İş Bankası 20.000 TL Faizsiz taksitli nakit avans veriyor!

İş Bankalı olanlara 20.000 TL taksitli nakit avans veriliyor. İşcep indirerek müşteir olanlara 20.000 TL sıfır faizli nakit avans verilecek. İş Bankası kampanyası 31 Aralık tarihine kadar sürmesi bekleniyor.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]