Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Tüm çalışanlara zam öncesi promosyon müjdesi! Maaşlara ek 1 maaş ikramiye

Yayınlanma:
ABONE OL

Emeklilerin faydalandığı ve hayat kurtaran promosyon ödemesi çalışanlara da geliyor. Tüm çalışanlar, asgari ücretliler, memurlar maaşlara gelecek zamları bekliyor. Ancak vatandaşlara güzel bir haber geldi. Maaşlara ek 1 maaş ikramiye müjdesi geldi!

Türkiye’nin gözü kulağı açıklanacak zam haberinde. Ancak zam öncesi vatandaşlara duyurulan promosyon müjdesi ilaç gibi geldi.

Emeklilere verilen promosyonlar için Milyonlarca vatandaşa da promosyon verilmesi gerçek oldu. Aralık ayının bitmesiyle yeni yıl tüm vatandaşlara ilaç gibi gelecek.

Emekliler için verilen promosyon ödemeleri memurlara da verilmeye başlanmıştı. Şimdi ise tüm çalışanlara promosyon ödemesi geliyor. Maaşlara ek 1 maaş ikramiye bankalar tarafından çalışanlara ödenecek!

Özel Sektöre, Asgari Ücretli çalışanlara promosyon ödenecek!

Son dakika Asgari ücretli ve özel sektör çalışanlarına promosyon müjdesi. Özel bir bankanın başlattığı promosyon sözleşmesi heyacan yarattı. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bir firmanın özel banka ile imzaladığı promosyon emsal oldu. Personellere 3 senelik sözleşme kapsamında Asgari Ücret tutarında ikramiye verileceği açıklandı.

Şirket ve özel banka arasında imzalanan sözleşmeye göre vatandaşların hesabına 14300 TL ödeme yapılacak. Özel sektörde hizmet veren tüm firmalar ile bankalar arasında 2024 yılı için promosyon sözleşmesi imzalanabilir!

Tek br şart var!

Özel bankaların promosyon ödemesi için tek bir şartı bulunuyor. İş yerinden 5 kişiden fazla çalışanı olan tüm şirketler bankalarla özel promosyon anlaşması imzalayabiliyor. Uzun süreli çalışan elemansanız yada patronsanız, bankalarla özel olarak anlaşabilirsiniz. Çalışanlara promosyon tüm işverenler tarafından alınabilir.

2024 yılında daha da aktif olması beklenen özel bankalarla promosyon ödemesini almayan şirket kalmaması bekleniyor.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]