Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

SGK girişi olanlara faizsiz 150.000 TL! Aylık 3.200 TL taksitle ödenecek

Yayınlanma:
ABONE OL

SGK girişi olan vatandaşlara müjdeli haber! SGK girişi olanlara 150.000 TL faizsiz kredi duyurusu geldi. Aylık 3200 TL taksitle ödenecek 150.000 TL detaylar belli oldu.

Devlet tarafından vatandaşlara faizsiz kredi imkanı duyuruldu. Aylık 3.200 TL taksit ödeyerek 2 yıl geri ödemesiz 150.000 TL kredi çekilebilecek.

Türkiye’de vatandaşlar zor geçindiği artık kaçınılmaz. Hal böyle olunca vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok yol deniyor. Bir çok ihtiyacını karşılayamayan vatandaşlara finansal destekler sürekli olarak geliyor. Vatandaşlara faizsiz kredi vererek destek olmaya çalışılıyor. Normal kredilerin çok yüksek faiz oranları olması nedeniyle bu yola geçildi.

TBMM’den 150.000 TL FAİZSİZ KREDİ MÜJDE!

Faizsiz kredi bekleyen vatandaşlara güzel haber TBMM’den geldi. Yeni yasal düzenleme ile vatandaşlara 150.000 TL faizsiz kredi çekme imkanı doğdu. Kredi gibi vatandaşalara ek imkanlarda verilecek. Faizsiz kredi alarak vatandaşlar az da olsa nefes alacak.

72 AY VADELİ, 2 YIL GERİ ÖDEMESİZ!

Açıklanan 150.000 TL Faizsiz kredi ile ek imkanlarda veriliyor. Kredi 6 yıl vadeli olacak ve 2 yıl geri ödemesiz olacak. 2 yıl herhangi bir taksit ödemeden, 2 yıl sonra 48 ay vadeli ile 4 yılda kredi ödenebilecek. Bu 6 yılda faiz hiç bir şekilde oluşmayacak.

AYLIK 3.200 TL TAKSİTLE!

150.000 TL faizsiz kredinin geri ödeme tutarı da belirlendi. Hiç bir faiz ödemeden 48 ayda geri ödeyerek 3.200 TL ödeyerek krediye kavuşabileceksiniz. TL’nin reel değeri açısından kredi taksitleri 2 yıl sonra başlayacağı için tüm vatandaşlar nefes alacak, bütçeler zorlanmayacak. Ödeme ise çok kolay olacak.

150.000 TL NEREDEN ÇEKİLECEK?

150.000 TL çekmek isteyen vatandaşlar kısa bir süre daha bekleyecek. Faizsiz kredi Aile ve Gençlik Fonu tarafından dağıtılacağı açıklandı. Yapılan yasal düzenleme ile kurulan fon, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERdoğan tarafından görevlendirilen yöneticilerle verilecek. Son aşamaların bitmesi ardından krediler verilmeye başlanacak. İlk etapta evlenecek gençlere sağlanaccak kredi, Aile ve Gençlik Fonu tarafından detaylar verilecek. Aile ve Gençlik fonu sigorta girişi şartı arayacak.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]