Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

81 ile uyarı kar geliyor! Türkiye bu akşam yeni yağışlı havanın etkisine girecek

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji’den son dakika kuvvetli yağış uyarısı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yarın itibariyle Türkiye’yi uyardı. Şiddetli yağışların geleceğini duyuran Meteoroloji vatandaşları dikkatli olması konusunda uyardı!

Son dakika Türkiye yağışlı havanın etkisini giriyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Türkiye bu akşam yeni bir yağışlı havanın etkisine giriyor. Yarın yağışların daha da kuvvetleneceğini açıklayan MGM, kar yağacağını duyurdu!

Soğuk havanın etkisi yarın!

Bu akşam gelecek yeni yağışlı havanın, 8 Aralık cuma günü soğuk havanın etkisine gireceğini açıklayan MGM, Uludağ, Kartepe, Kartalkaya, Ilgaz ve Erciyes’e yoğun kar yağışı uyarısında bulundu.

Şiddetli yağışlar geliyor!

Meteroloji Genel Müdürlüğü, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerini uyararak şiddetli yağmura karşı uyardı. 8 Aralık cuma günü kuvvetli yağışlar nedeniyle vatandaşların dikkat etmesi gerektiği açıklandı.

Antalya, Adana, Osmaniye ve Mersin dikkat!

MGM’den yarın şiddetli yağmura karşı su baskını riskine dikkat çekti. Yoğun yağış alacak Antalya, Adana, Osmaniye ve Mersin için su baskınına dikkat denildi.

Ankaralılar dikkat! Kar geliyor!

Ankara en soğuk geçecek iller arasında yer aldı. Ankara’da hava durumu 8 Aralık cuma ve 9 Aralık cumartesi yağmur çok kuvvetli yağacak. Özellikle başta Elmadağ olmak üzere cumartesi günü Ankara’ya kar geliyor. Yeni yağışlı havadan etkilenecek o il Ankara oldu.

İzmir dikkat! Kuvvetli yağmur var!

Meteroloji Genel Müdürlüğü uyardığı bir başka il de İzmir! İzmir’de 8 Aralık cuma günü kuvvetli yağmur görülecek.

İstanbullular dikkat! Yağış var!

İstanbul’da yarın kuvvetli yağmur görülecek. 8 Aralık cuma günü en çok yağmur alacak iller arasında İstanbul yer alıyor.

İstanbul valiliği uyardı!

İstanbul Valiliği vatandaşları fırtına nedeniyle uyardı. Marmara’da rüzgarın 8 Aralık cuma günü kuzey ve kuzeydoğu yönlerden saatte 50-75 km fırtına şeklinde eseceği yahmin edilmektedir. Fırtınanın aynı gün akşam saatlerinde etkisi kaybetmesi beklenmektedir açıklaması yapıldı. İstanbullulara 8 Aralık 05:00 ile 8 Aralık 19:00 arasında dikkatli olun uyarısı yapıldı.

Türkiye’de yağışlar etkili olacak!

Batıda, Kuzeyd ve doğuda yüksek basınç merkezi en üst seviyede. Alçak basın yağışlı hava bloke oluyor ve Türkiye bu akşam itibariyle sürekli yağış alacak.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]