Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Deprem bildirimi nasıl alınır? iPhone Android deprem bildirimi açma! Nasıl bildi?

Yayınlanma:
ABONE OL

Son dakika İstanbul’da da hissedilen ve merkez üssü Bursa gemlik 5.1 olarak açıklanan deprem sonrası bir çok kullanıcı deprem bildirimi aldığını ifade ediyor. Peki deprem bildirimi nasıl alınır? iPhone deprem bildirimi nasıl alınır? Android deprem bildirimi nasıl alınır?

Deprem bildirimi geldi mi?

Android deprem bildirimi uyarısı ile Google hizmetler isminde İstanbul Bursa depreminin önceden haber verildiği sosyal medyada gündem oldu!

Birçok kullanıcı deprem bildirimini, sarsıntıdan 10 saniye öncesinden aldığını belirtiyor. Bir çok Android telefona deprem bildirimi geldiği ifade edilirken, İOS için henüz deprem bildirimi alındığı açıklanmadı!

İşte o bildirimler!

Depremden hemen önce Google play hizmelteri “Hafif sarsıntı bekleniyor. Yaklaşık 64,0 km uzaklıkta, ilk tahminlere göre 5,0 büyüklüğünde SMS geldiği aktarılıyor.

Yine Android telefonlardan da Android deprem uyarıları sistemi Yakınlarda deprem olarak verilen açıklama da tahminlere göre 5,0 olarak açıklandı!

Android deprem bildirimi nasıl açılır?

Google deprem bildirimi Android’de açmak çok kolay! Ayarlar menüsüne giderek konum-gelişmiş-deprem uyarıları adımlarını aktif ederek deprem uyarı sistemini açabilirsiniz.

İos deprem bildirimi nasıl açılır?

İOS ipHone marka telefonlarda deprem bildirimi bulunmuyor.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]