Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Özgür Demirtaş’tan son dakika faiz açıklamaları! İşsizlik artacak, para bulunamayacak!

Yayınlanma:
ABONE OL

Ekonomist Özgür Demirtaş, son dakika faiz açıklaması yaptı. Özgür Demirtaş Twitter adresinden vatandaşlara son dakika açıklamalarda bulundu! İşsizlik artacak ve para bulunamayacak diyen Özgür Demirtaş, sıkıntılı günlerin geleceğini duyurdu.

“Faiz Artırımlarını canımızı yakacak”

Faiz artırımları canımızı çok yakacak diyen Özgür Demirtaş “Zombi şirketler batacak, işsizlik artacak, para bulunamayacak” açıklaması yaptı.

“Faiz artırımına kızmayın”

Ama faiz artırımına kızmanın alemi yok diye Demirtaş “Faiz artırımı bir sonuç, bizim geçmişti yaptığımız hatalarımızın bir sonucu.. Kendimiz ettik, kendimzi bulduk” diyere sözlerine devam etti.

Kemoterapi dönemi!

Sigara içtik kanser olduk diyen Demirtaş “Şimdi kemotorepi alıyoruz” açıklaması yaptı.

Konuyu daha iyi anlatmak için Özgür Demirtaş şu örneği verdi;

Sigara içmek: Faizi emirle suni olarak indirmek yani Nas Ekonomi modeli

Kanser: enflasyon

Kemoterapi: Artan Faizler

Kemotorerapi saçlarımızı döküyor, dişlerimizi kırıyor diyen Demirtaş “Ama Kemoterapi bir sonuç, sebep hep o sigaradan iki fırt almalarımız!” dedi.

“Bedavadan kredi çekerken iyidi”

Bizi Enflasyon altına indirip bedavadan kredi çekerken iyiydi diyen Demirtaş, “Şimdi BEDAVA diye bir şeyin olmadığını, bedava peynirin fare kapanında olduğunu öğreniyoruz. Ağlamak yok, hatadan ders alın, bari bir daha yapmayın” diyerek sözlerine devam etti!

“Bin Kere Uyardım”

“Bin kere uyardım, eninde sonunda Faizin artmak zorunda kalacağını yazdım. Yalvardım yapmayın diye… İlkokul mezunu takipçilerim de dahil herkes anladı. Siyasetçiler anlamadı… Neyse zararın neresinden dönersek kardır… ”

Özgür Demirtaş’ın bu açıklamaları sonrası hocam sizi dinlemediler, geç mi kaldık gibi sorular cevap aradı. Vatandaşlar Özgür Demirtaş’a destek verirken hükümeti kötülemeye devam etti.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]