Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Garanti Bankası Aralık ayı kampanyası! Faizsiz 25 bin TL veriliyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Garanti Bankasından Aralık ayı kampanyası. Garanti Bankası Aralık ayında 25.000 TL Faizsiz kredi müjdesi. Aralık ayında Garanti BBVA müşterilerine 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 15.000 TL 0 faizli taksitli nakit avans verilecek.

Garanti Bankası’ndan faizsiz kredi müjdesi!

Garanti Bankası faizsiz kredi müjdesini duyurdu! Garanti Bankası 25 bin TL Faizsiz kredisi vatandaşları mutlu etti. 10 bin TL Faizsiz krediye 15.000 TL 0 faizli nakit avans kampanyası için 15 gün süre verildi. İşte Garanti Bankasından o açıklama!

Garanti Bankası 25 Bin TL Faizsiz Kredi!

Garanti Bankası şahışlara ve firması olanlara 10.000 TL Faizsiz kredi kullandırıyor. Aylık 1.666 TL taksitle faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası faizsiz kredi detayları!

Garanti Bankası faizsiz kredi kampanyasından 14 Aralık 2023 tarihine kadar Garanti BBVA mobil uygulamasını indirip “Müşteri olmak istiyorum” diyenler faydalanabilecek.

Garanti BBVA müşteri olduktan 5 gün sonra hayat sigortalı %0 faizli krediye başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası faizsiz krediye şubeden tamamlayanlar kampanyadan yararlanamayacak.

Herhangi bir şubeye herhangi bir sebeple kredi başvuru yapılamyacak, sadece Garanti BBVA mobil ve internet üzerinden tamamlanacak.

Garanti Bankası indirenler Başvurular – Kredi – İhtiyaç kredisi adımlarına geçerek 10.000 TL 6 ay vadeli 0 faizli kredi başvurabilirsiniz.

En az 1000 TL en fazla 10.000 TL kredi çekebilirsiniz.

15.000 TL 0 Faizli Taksitli Nakit Avans!

Garanti Bankası yine Garanti BBVA mobil şubeye gitmeden bireysel kredi kartı başvuru yapanlara 15.000 TL varan faizsiz ve masrafsiz Taksitli Nakit Avans verilecek. 6 ay taksitle 15.000 TL 0 faizli kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Aralık ayında başvuranlara 25.000 TL faizsiz kredi imkanı sunuyor.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]