Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Mini etekli Fidan öğretmen yine tahta başına geçti! Sosyal medya yıkıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Aylar önce sosyal medyayı sallayan Fidan öğretmen yeniden Türkiye gündeminde. Çektiği videolarla sosyal medyayı ikiye bölen Fidan Öğretmen yine yeni videosuyla gündeme geldi. Mini etekli Fidan öğretmen bir kez daha ekran başına geçti.

Fidan Öğretmen yine tahta başında!

Aylar önca KPSS ve özel derslerle giydiği kıyafetlerle Türkiye ikiye bölen Fidan öğretmen yine ekran başına geçti. Fidan öğretmen yaptığı paylaşımla binlerce beğeni alırken, yine tüm linçleri göze aldı.

KPSS ve özel derslere giren Fidan Atalay, eleştirilerin odağı olduğu ilk videoları sonra durulmuş, 1 ay önce tekrar bir video çekmişti. Hem öğrencileri hem takipçilerini ikiye bölen Fidan öğretmen yine sosyal medyayı ikiye bölmeyi başardı.

Mini etekli öğretmen olarak ünlenen fidan Atalay yine çok konuşuldu! 

Hakkında ağır eleştirilere rağmen video çekmeye devam eden Fidan öğretmen, 3. kez linç edilmeyi göze aldı ve bu videoyu paylaştı.

Sosyal medyayı ikiye böldü!

Sosyal medyada paylaştığı son video da “Mantık sizi A’dan B’ye götürür. Fidan hoca yer yere..” notunu düştü. Böyle öğretmen mi olur sözleri kadar size ne diyenlerin sayısı da çoktu.

Sosyal medyada takipçi sayısı rekor kırıyor!

Sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan Fidan öğretmen, 30 yaşında olduğu öğrenildi. Öğretmenin her gün takipçi sayısı artıyor.

İlgili Haberler

Dünyadan
20 Nisan 2024
Türk Kızılay öncülüğünde 9. İyilik Gemisi Mısır’a ulaştı, yardımlar Gazze yolunda

Gazze halkına insani yardım ulaştırmak üzere Türk Kızılay öncülüğünde hazırlanan 3774 tonluk malzemeyle yola çıkan 9’uncu İyilik Gemisi, 55 saat süren deniz yolculuğunu tamamlayarak Mısır’ın El-Ariş Limanı’na ulaştı. Yardım malzemelerinin hızla Gazze’ye sevkiyatını sağlamak için işlemler başlatıldı. Türkiye’nin 7 Ekim’den bu yana Gazze’deki çatışma mağdurlarına gönderdiği dokuzuncu gemi olan İyilik Gemisi, başta gıda, barınma, hijyen […]

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de! Türkiye’de özellikle […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]