Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Yapı Kredi, Akbank ve QNB Finansbank Enpara 20 bin TL Faizsiz ihtiyaç kredisi duyurusu! Kredi çıkmayan vatandaşlara da veriliyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

Bankalardan peş peşe Faizsiz kredi atağı! Bankalar Aralık ayına özel 20 bin TL faizsiz kredi veriyor. Yapı Kredi bankası, Akbank ve QNB Finansbank en para vatandaşlara 20 bin TL Faizsiz kredi veriyor. Kredi çıkmayan vatandaşlara Kredi kartı ile faizsiz nakit avans veriliyor!

Bankalardan Aralık ayı atağı!

İş bankasıyla başlayan atağa 3 banka daha destek verdi. Bankalardan faizsiz kredi atağı geldi. QNB Finansbank, Akbank ve Yapı Kredi bankası faizsiz avantajlarıyla dikkat çekiyor. İşte Aralık ayında hemen kullanabileceğiniz 0 faizli kredi detayları!

QNB Finansbank enpara Faizsiz İhtiyaç kredisi veriyor!

EN para yeni müşterile özel kredi desteği sunuyor. Faizsiz 6 ay vadeli 10 bin TL hemen hesaba geçiyor.

Enpara %faizli ihtiyaç kredisi veriyor. 10.000 TL verilecek faizsiz kredi hesaba geçiyor. Aylık 1.666 TL taksitle 10 bin TL sahibi hemen olabilirsiniz. Enpara krediden masrafta almayacağını duyurdu.

Yapı Kredi bankası Faizsiz İhtiyaç kredisi veriyor!

Yapı Kredi Bankası yeni müşterileri özel Faizsiz 20.000 TL veriyor. Kredi çıkmayanlara Kredi kartı veriliyor ve 6 ay vadeli 15.000 TL nakit avans fırsatı sunuluyor. Chippin’e üye olana 5000 TL nakit avans veriliyor.

Akbank faizsiz 20 bin TL veriyor

Akbank kredi kartı olarak vereceği 20.000 TL faiz istemiyor. Faizsiz olarak nakit avans olarak kullanabileceğiniz 20.000 TL 6 ay geri ödemeleli olarak yapılacak. Akbank 6 ay vadeli kredisi için 3300 TL geri ödeme yapılacak.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]