Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

32 Günlük mevduat faizinde o bankadan yüzde 47 kazanç! 59 bin TL veriyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Mevduat faizlerinden yeni rekor. Bankaların 32 günlük mevduat faizleri alev aldı. Parasını bankada değerlendirmek isteyenlere yüksek faiz savaşı bankalardan başladı. O Bankadan %47 faiz getirisi rekor olarak açıklandı. Mevduat Faizlerinde parasını koyanlar 59 bin TL kazanç sağlıyor.

Mevduat Faizlerinde güncellemeler!

32 Günlük mevduat faizleri rekor getiri sağlıyor. Geçinmekte zorlanan vatandaşlar için faiz artırımları vatandaşın işine geldi. Parasını altın, dolar, euro ve borsa da değerlendirmek istemeyenler için Mevduat Faizleri iyi getiriler sağlıyor. Buna göre bankaların 32 günlük mevduat faizlerinde peş peşe rekorlar kırıyor.

250.000 TL 32 günlük Vadeli Mevduat Kazançları dikkat çekiyor!

Bankalar şu an için Mevduat faizleri %40 v e %45 arasında değişiyor. 250 bin TL’sini 32 günlük değerlendirmek isteyen vatandaşlara bankalar ay sonunda 9 bin TL ve 10 bin TL arasında kazanç veriyor.

İNG bank 250 bin TL – Net Kazanç: 8.328 TL Vade sonu gelir 258.328 TL

Odeabank %45 faiz 250.000 TL – Net Kazanç: 9.369 TL Vade Sonu net tutar: 259.369

Akbank, Vakıfbank ve QNB Finansbank mevduat kazançları 250 bin TL!

Akbank, Vakıfbank ve QNB finansbank faiz getirileri de yüzde 45 ile 39 arasında değişiyor. 250 bin TL minumum 8100 TL ile 9300 TL arasında kazanç sağlanıyor.

Ancak en büyük kampanya Akbank’ta yaşanıyor!

Mevduat Faizleri arasında Akbank’tan bambaşka bir kampanya geldi. Akbank 500.000 TL ve üzerinde mevduat hesapları için %47 vereceğini duyurdu. Vade tarihi en az 92 gün olması gerekiyor. 500 bin TL Akbank’a yatıranlar için vade sonunda gelecek para şaşırttı.

500 bin TL ana parası olanlara Akbank vade sonunda 59.127 TL para kazanıyor. %15 stopaj ve gelir kesildikten sonra hesaba geçen net para 550.258 TL oluyor.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]